Szybkie uruchomienie Haier Ab282xcbaa

Haier Ab282xcbaa to wydajny, szybki i łatwy w użyciu mini lodówka. Jest wyposażony w wyjmowany, w pełni regulowany pojemnik na lód, który można używać jako pojemnika na zamrożone produkty lub jako zbiornika na lodowe kostki. Posiada on również temperaturę regulowaną przez termostat, aby umożliwić użytkownikowi dostosowanie temperatury w lodówce do ich potrzeb. Jego szybkie uruchomienie jest możliwe dzięki zastosowaniu technologii termoelektrycznej, która pozwala go uruchomić w mniej niż sekundę. Lodówka ta jest idealna do przechowywania zamrożonych produktów spożywczych i przygotowywania szybkich przekąsek. Jest również lekka, dzięki czemu można ją z łatwością przenosić i przechowywać w dowolnym miejscu.

Ostatnia aktualizacja: Szybkie uruchomienie Haier Ab282xcbaa

Szybkie uruchamianie powoduje niepowodzenie hibernacji lub zamknięcia w Windows 10 lub Windows 8. 1 - Windows Client | Microsoft LearnPrzejdź do głównej zawartości

Ta przeglądarka nie jest już obsługiwana.

Przejdź na przeglądarkę Microsoft Edge, aby korzystać z najnowszych funkcji, aktualizacji zabezpieczeń i pomocy technicznej.

 • Artykuł
 • Czas czytania: 2 min

Ten artykuł zawiera pomoc w rozwiązaniu problemu polegającego na tym, że proces kończy się niepowodzeniem podczas próby zamknięcia lub hibernacji systemu na komputerze.

Dotyczy: Windows 10 — wszystkie wersje
Oryginalny numer KB: 3211190

Symptomy

Podczas próby zamknięcia lub hibernacji systemu na komputerze z systemem Windows 10 lub Windows 8. 1 proces kończy się niepowodzeniem i powraca do ekranu blokady systemu Windows.

Ponadto po przejściu na kartę Szczegóły w tym zdarzeniu, a następnie wybraniu przyjaznego widoku, można zauważyć następujące elementy:

Dane binarne:

W słowach

0000: 00000000 00000001 00000000 C004002D
0010: 00002005 C0000034 00000000 00000000
0020: 00000000 00000000

C0000034 — oznacza STATUS_OBJECT_NAME_NOT_FOUND

C004002D — oznacza IO_DUMP_DRIVER_LOAD_FAILURE

Przyczyna

Ten problem może wystąpić, jeśli szybkie uruchamianie jest włączone w obszarze Panel sterowania\All Panel sterowania Items\Power Options\System Settings. Po włączeniu szybkiego uruchamiania i zamknięciu komputera przez użytkownika wszystkie sesje są wylogowywane, a komputer przechodzi w stan hibernacji. W ramach procesu hibernacji system Windows inicjuje konfigurację zrzutu pamięci systemu. Jeśli sterownik nie zostanie załadowany, nie powiedzie się hibernacja, a zdarzenie wymienione w sekcji Objawy jest rejestrowane. Spowoduje to powrót do ekranu blokady systemu Windows.

Rozwiązanie

Ważna

W tej sekcji, metodzie lub w tym zadaniu podano informacje dotyczące modyfikowania rejestru. Niepoprawne zmodyfikowanie rejestru może jednak być przyczyną poważnych problemów. Dlatego należy uważnie wykonywać podane czynności. Dla większego bezpieczeństwa przed zmodyfikowaniem rejestru należy wykonać jego kopię zapasową. Dzięki temu będzie można przywrócić rejestr w przypadku wystąpienia problemu. Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobu tworzenia kopii zapasowych, przywracania i modyfikowania rejestru, zobacz artykuł Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie rejestru systemu Microsoft Windows.

Aby rozwiązać ten problem, sprawdź, czy identyfikator zdarzenia 45 jest zalogowany w dzienniku systemu. Jeśli to zdarzenie jest widoczne, sprawdź zawartość w obszarze wartości rejestru DumpFilters:

 1. Otwórz pole Uruchom. W tym celu naciśnij klawisz logo systemu Windows + R.

 2. Wpisz regedit, a następnie naciśnij klawisz Enter.

 3. Znajdź i kliknij następujący wpis rejestru:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\CrashControl\

 4. W okienku po prawej stronie sprawdź zawartość pod wartością rejestru DumpFilters.

 5. Usuń wszystko i upewnij się, że dumpfve. sys jest jedyną wymienioną wartością.

 6. Zamknij edytor rejestru.

 7. Uruchom ponownie komputer, aby włączyć szybkie uruchamianie.

Obejście problemu

Jeśli chcesz zamknąć komputer bez użycia zachowania zamknięcia hybrydowego, możesz użyć Shutdown. exe zamiast tego. Pełne zamknięcie jest domyślne w przypadku korzystania z Shutdown. exe w następujący sposób:

Shutdown /s /t 0

Polecenie Shutdown. exe zawiera również opcjonalny /hybrid parametr, którego można użyć, jeśli chcesz użyć nowej metody:

Shutdown /s /hybrid /t 0

Uwaga

 • Ustawienie Szybkie uruchamianie nie ma zastosowania do ponownego uruchamiania.
 • Szybkie uruchamianie jest domyślnie włączone w systemie Windows.
 • Wyłączenie szybkiego uruchamiania nie jest zalecane.
 • Więcej informacji

  Podczas szybkiego uruchamiania sesja jądra nie jest zamknięta, ale jest hibernowana. Szybkie uruchamianie to ustawienie, które ułatwia szybsze uruchamianie komputera po zamknięciu. System Windows robi to, zapisując sesję jądra i sterowniki urządzeń (informacje o systemie) w pliku hibernacji (hiberfil. sys) na dysku zamiast zamykać go po zamknięciu komputera.

  Po ponownym uruchomieniu komputera zazwyczaj oznacza to, że chcesz mieć zupełnie nowy stan systemu Windows, ponieważ zainstalowano sterownik lub zastąpiono elementy systemu Windows, których nie można zamienić bez pełnego ponownego uruchomienia.

  W związku z tym proces ponownego uruchamiania w systemie Windows nadal wykonuje pełny cykl rozruchu bez poprawy wydajności hibernacji opisanej w tym artykule.

Dodatkowe zasoby

Szybkie uruchomienie Haier Ab282xcbaa

Bezpośredni link do pobrania Szybkie uruchomienie Haier Ab282xcbaa

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Szybkie uruchomienie Haier Ab282xcbaa