Szybkie uruchomienie Frigidaire Cges3065pfa

Frigidaire Cges3065pfa to wysokiej jakości, energooszczędna lodówka, która jest łatwa w użyciu i szybko się uruchamia. Wyposażona jest w technologię szybkiego chłodzenia, która skraca czas potrzebny do osiągnięcia optymalnej temperatury. Ponadto, posiada ona wyświetlacz LED, dzięki czemu można łatwo monitorować temperaturę wewnątrz lodówki. Co więcej, zawiera ona również funkcję czujnika wilgotności, która pozwala utrzymać odpowiednią wilgotność w lodówce, dzięki czemu produkty spożywcze zachowują swój świeży smak i konsystencję. Frigidaire Cges3065pfa to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć lodówkę, która jest wygodna w użyciu i jednocześnie wydajna.

Ostatnia aktualizacja: Szybkie uruchomienie Frigidaire Cges3065pfa

Nowa instancja systemu Ready_™ wymaga przygotowania do pracy, które dopasuje właściwości systemu oraz jego składowe do wymagań konkretnej organizacji. Wstępny proces konfiguracji ma na celu ułatwienie tego zadania, ale należy mieć na uwadze, że w każdej chwili wszystkie ustawienia można zmienić, używając narzędzi dostępnych w systemie.

Użytkownik, którego adres e-mail został podany podczas uruchomienia systemu, staje się administratorem – Administrator Systemowy – i to on odpowiada za przygotowanie całości do pracy. Po zalogowaniu się administratora do systemu na pulpicie widoczna będzie ikona Szybkie uruchomienie. Kreator szybkiego uruchomienia w kilku prostych krokach poprowadzi użytkownika przez proces konfiguracji podstawowych elementów systemu oraz wybranych aplikacji.

Osoba odpowiedzialna za przygotowanie systemu do pracy przy pomocy kreatora może wskazać konkretne aplikacje lub obszary, które będą poddane wstępnej konfiguracji. Poza tym proces przygotowania obejmuje również konfigurację wstępną systemu.

Zwartość sekcji Aplikacje oraz Obszar może różnić się w zależności od wybranej wersji systemu oraz jego składowych. 

W oknie kreatora należy zaznaczyć aplikacje oraz obszary, które chcemy skonfigurować. Konfiguracja wszystkich punktów nie jest obligatoryjna. Po uruchomieniu systemu w dogodnej chwili można dokończyć konfigurację pozostałych elementów. Wybór należy zatwierdzić, klikając przycisk Dalej.

Aplikacje to poszczególne moduły systemu, które odpowiadają za realizację konkretnych zadań. Na przykład aplikacja Czas pracy służy do rozliczania czasu pracy w organizacji. 
Obszary umożliwiają ustawienie zakresu obowiązków poszczególnych komórek organizacyjnych działających w ramach organizacji. Poprawne ustawienie obszarów wymaga zdefiniowania listy spraw przypisanych do konkretnych działów. Przekłada się to na możliwość ustawienia prawidłowego obiegu dokumentów wewnątrz firmy. 

Krok 1. Struktura organizacyjna

Struktura organizacyjna to pierwszy z elementów, które należy określić podczas przygotowania systemu do pracy. Kreator pozwala na wybór jednego z kilku gotowych schematów (firma jednoosobowa, zarząd jednoosobowy, zarząd dwuosobowy).

Aby skorzystać z gotowego schematu, należy:

 • kliknąć przycisk z nazwą modelu, np. Firma jednoosobowa;
 • w nowym okienku z komunikatem potwierdzającym wczytanie odpowiedniego szablonu kliknąć przycisk OK.

Klikając przycisk Otwórz, można zmodyfikować wybraną wcześniej strukturę organizacji lub stworzyć nową.

Szczegółowe instrukcje zarządzania strukturą i dopasowania jej do własnych potrzeb są dostępne w sekcji System / Konfiguracja / Konfiguracja:- znaczenie struktury organizacyjnej;- struktura organizacyjna;- jak poprawnie skonfigurować strukturę organizacyjną w firmie? .

Krok 2. Pracownicy i obszary

Element Pracownicy i obszary pozwala na ustawienie powiązań pomiędzy konkretnymi osobami i zajmowanymi przez nie stanowiskami. Dodatkowo możliwe jest przypisanie typów spraw do konkretnych obszarów. Dzięki temu kontrolujemy procedowanie spraw i obieg dokumentów wewnątrz organizacji.

Okno kreatora prezentuje graficzną strukturę firmy. Poszczególne elementy schematu zawierają odnośniki, które pozwalają na podjęcie odpowiednich działań:

 • Obszary – wybór tej opcji pozwala na przypisanie typów spraw do danego działu firmy;
 • Przydziel – wybór tej opcji pozwala na przypisanie konkretnej osoby do danego stanowiska.

Elementy, dla których przypisano obszar lub pracownika, będą zawierały informację o tym działaniu. Nazwisko pracownika pojawi się w schemacie struktury firmy. Natomiast obszary, dla których przydzielono sprawy, będą zawierały graficzny wyróżnik z numerem oddającym liczbę przypisanych elementów.

Po uzupełnieniu obszarów oraz przypisaniu pracowników można przejść do następnego obszaru (klikamy w przycisk Dalej).

Szczegółowe instrukcje dotyczące kont pracowników oraz modułu spraw dostępne są w sekcji System / Konfiguracja / Konfiguracja:- konta użytkowników;- konfiguracja modułu spraw.

Krok 3. Kreator konfiguracji aplikacji

Kreator konfiguracji aplikacji jest etapem, który pomaga w szybki sposób skonfigurować aplikacje wybrane w kroku pierwszym. com/QJIALhpYOLHbhAbOEPfPzKgtGwWzGvlH/assets/images/optimized/rev-b6fb6bc/wp-content/uploads/2022/02/6-KreatorSzybkiegoUruchomienia-1024x569. com/QJIALhpYOLHbhAbOEPfPzKgtGwWzGvlH/assets/images/optimized/rev-b6fb6bc/wp-content/uploads/2022/02/6-KreatorSzybkiegoUruchomienia-300x167. com/QJIALhpYOLHbhAbOEPfPzKgtGwWzGvlH/assets/images/optimized/rev-b6fb6bc/wp-content/uploads/2022/02/6-KreatorSzybkiegoUruchomienia-768x427. com/QJIALhpYOLHbhAbOEPfPzKgtGwWzGvlH/assets/images/optimized/rev-b6fb6bc/wp-content/uploads/2022/02/6-KreatorSzybkiegoUruchomienia-1536x853. com/QJIALhpYOLHbhAbOEPfPzKgtGwWzGvlH/assets/images/optimized/rev-b6fb6bc/wp-content/uploads/2022/02/6-KreatorSzybkiegoUruchomienia. png 1561w" nitro-lazy-src="https://cdn-eaoge. png" decoding="async" nitro-lazy-empty="" id="MTU4Njo3NDk=-1" src="https://cdn-eaoge. png 1561w"/>

Widok okna zależy od tego, jakie aplikacje zostały oznaczone na początku pracy kreatora. Dodatkowo nie wszystkie aplikacje wymagają konfiguracji. Do przeprowadzenia konfiguracji niektórych aplikacji niezbędne jest wykonanie poprzednich kroków – utworzenie struktury organizacyjnej oraz kont użytkowników. W przypadku aplikacji, do których wymagane jest założenie teczek, konieczne jest, aby w strukturze był przynajmniej jeden dział (komórka oznaczona jako dział).

Przy każdej aplikacji widoczne są przyciski URUCHOM i POMIŃ. Pierwszy pozwala na uruchomienie konfiguracji. Drugi umożliwia pominięcie danej aplikacji w procesie konfiguracji. Dopasowanie ustawień pominiętych aplikacji jest możliwe w każdym dogodnym momencie.

Aby zakończyć etap konfiguracji aplikacji i przejść do następnego punktu, należy kliknąć przycisk Dalej.

Szczegółowe instrukcje konfiguracji aplikacji dostępne są w sekcji System / Konfiguracja / Konfiguracja. 

Podsumowanie

Ostatnim etapem pracy konfiguratora jest podsumowanie całego procesu. Znajdziemy tutaj informację o pomocy online, płatnym wsparciu oraz naszych mediach społecznościowych.

Praca kreatora zostanie zakończona po kliknięciu ZAKOŃCZ. Na ekranie monitora pojawi się komunikat informujący o pomyślnym zakończeniu procesu konfiguracji. Aby zamknąć okno, należy kliknąć przycisk ROZPOCZNIJ.

Ikona kreatora Szybkie uruchomienie nadal będzie widoczna na pulpicie systemu. W każdej chwili można wrócić do kreatora i uzupełnić kroki, które zostały wcześniej pominięte.

Uruchomienie

Wszystkie sondy marki VEGA można zamontować, uruchomić i skonfigurować samodzielnie dzięki jednolitemu standardowi obsługi. Dostępne są następujące możliwości uruchomienia:

Bezpośrednio na czujniku – z modułem obsługowym PLICSCOM

Moduł wyświetlający i obsługowy PLICSCOM pasuje do każdej sondy plics®.

Uruchomienie sondy na miejscu jest szybkie i proste dzięki jednolitej strukturze menu – i to przy wszystkich zasadach pomiaru.

Z wykorzystaniem laptopa lub komputera PC – z PACTware

Oprogramowanie PACTware umożliwia jednolitą obsługę wszystkich sond VEGA.

Po zainstalowaniu oprogramowania na laptopie lub komputerze PC istnieje możliwość podłączenia do sondy za pomocą kabla USB albo adaptera Bluetooth. com/-/media/images/services/service-teaser-vega-tools-app. jpg? w=300&h=150&hash=0DA3A8089E0522A3CF39E0313CD728BA" alt=""/>

Z wykorzystaniem tabletu lub smartfona – z aplikacją VEGA Tools

Moduł wyświetlający i obsługowy PLICSCOM jest także opcjonalnie dostępny z Bluetooth. Tym samym, za pomocą tabletu albo smartfona można uruchomić sondy znajdujące się w odległości do 50 m.

Co najlepsze: wszystkie sondy plics® począwszy od 2002 roku można dodatkowo wyposażyć w PLICSCOM z Bluetooth.

Twój smartfon to coś więcej, niż tylko telefon. Dostarczany jest z wbudowanym, profesjonalnym, łatwym w użyciu aparatem, który udostępnia całą gamę trybów dzięki którym uchwycisz każdy moment — od doskonałych selfie, przez zapierające dech w piersiach panoramy, a na spektakularnych wideo w zwolnionym tempie kończąc. Niniejszym przedstawiamy kluczowe funkcje aparatu w smartfonie Galaxy, co pozwoli Ci dowiedzieć się, jak korzystać z nich szybko i łatwo.

Pamiętaj: Dostępność niektórych funkcji zależy od modelu smartfona, który posiadasz i wersji systemu operacyjnego Android, pod którym urządzenie pracuje.

Funkcje główneKliknij, aby rozszerzyć

Ekran smartfona Galaxy umożliwia Ci bezpośredni dostęp do funkcji głównych.

 1. Dostęp do ustawień aparatu.
 2. Ustawienie lampy błyskowej.
 3. Ustawienie opóźnienia wykonania zdjęcia: 2, 5, 10 sek.
 4. Ustawienie formatu zdjęcia.
 5. Aktywacja lub dezaktywacja trybu „Zdjęcie w ruchu”.
 6. Poprawienie zdjęcia przez zastosowanie efektów (filtrów).

 • Wybór obiektywu: ultra-szerokokątny obiektyw (format pejzażu), standardowe fotografowanie, fotografowanie z zoomem optycznym 2x.
 • Popraw zdjęcie automatycznie korzystając z funkcji „Optymalizator scenerii”.
 • Przesuń gestem w lewo lub w prawo, aby wybrać preferowany tryb aparatu (Wideo, Live Focus, Pro, Zwolnione tempo, Panorama, Żywność, Noc itp. ).
 • Otwieranie poprzedniego zdjęcia zapisanego w aplikacji Galeria.
 • Użycie przycisku migawki do wykonania zdjęcia.
 • Przełączanie między obiektywem głównym (tylnym) i obiektywem przednim (tryb Selfie).
 • Różne sposoby na uruchomienie aparatu

  Istnieją trzy sposoby na uruchomienie aparatu: z poziomu ekranu blokady, korzystając z klawisza zasilania i z poziomu ekranu aplikacji.

  1Z poziomu ekranu blokady

  Stuknij ikonę aparatu w prawym dolnym rogu ekranu i przesuń gestem, aby uruchomić aparat.

  Pamiętaj: Niektóre funkcje aparatu są niedostępne, jeżeli aplikacja Aparat jest uruchamiana z poziomu zablokowanego ekranu lub kiedy ekran jest wyłączony i ustawiona jest metoda blokady (kod PIN, wzór itp. com/is/image/samsung/assets/uk/support/mobile-devices/how-to-use-the-camera-on-a-galaxy-smartphone/4-how-to-use-the-camera-on-a-galaxy-smartphone. png? $ORIGIN_PNG$" alt="Uruchamianie aparatu urządzenia Galaxy z poziomu zablokowanego ekranu" src="https://images. png? $ORIGIN_PNG$"/>

  2Korzystając z klawisza zasilania

  Kiedy funkcja „Szybkie uruchomienie” jest aktywowana, możesz dwukrotnie nacisnąć klawisz zasilania telefonu, aby uruchomić aparat. com/is/image/samsung/assets/uk/support/mobile-devices/how-to-use-the-camera-on-a-galaxy-smartphone/5-how-to-use-the-camera-on-a-galaxy-smartphone. png? $ORIGIN_PNG$" alt="Uruchamianie aparatu urządzenia Galaxy poprzez dwukrotne naciśnięcie klawisza zasilania" src="https://images. png? $ORIGIN_PNG$"/>

  Aby aktywować opcję Szybkie uruchomienie:

  Jeżeli twoje urządzenie wyposażone jest w klawisz zasilania (na przykład model S10):

 • Uruchom aparat.
 • Dotknij ikonę ustawień.
 • Przewiń w dół i dotknij suwak, aby aktywować „Szybkie uruchomienie”.
 • Jeżeli twoje urządzenie wyposażone jest w klawisz boczny (na przykład model Note10):

 • Przejdź do „Ustawienia” i dotknij „Zaawansowane funkcje”.
 • Dotknij „Klawisz boczny".
 • Dotknij suwak, aby aktywować opcję „Naciśnij dwukrotnie”, a następnie wybierz „Szybkie uruchomienie aparatu”.
 • 3Z poziomu ekranu aplikacji

  Przesuń gestem w górę lub w dół w obrębie ekranu domowego, aby uzyskać dostęp do aplikacji; następnie dotknij aplikację „Aparat”. com/is/image/samsung/assets/uk/support/mobile-devices/how-to-use-the-camera-on-a-galaxy-smartphone/6-how-to-use-the-camera-on-a-galaxy-smartphone. png? $ORIGIN_PNG$" alt="Ikona aplikacji Aparat" src="https://images. png? $ORIGIN_PNG$"/>Różne sposoby na wykonywanie zdjęć

  Istnieje kilka sposobów na wykonanie zdjęcia smartfonem: za pomocą klawisza głośności, z wykorzystaniem komendy głosowej, dotykając przycisk migawki na ekranie lub kierując otwartą dłoń w stronę ekranu.

  Dotknij ikonę ustawień.

  Dotknij „metody fotografowania”.

  4Wybierz preferowane ustawienia spośród dostępnych opcji.

  • Naciśnij klawisz głośności, aby: Wybierz ustawienie, którym chcesz sterować za pomocą klawisza głośności. Dostępne opcje to: „Zrób zdjęcie lub nagraj wideo”, „Powiększ/pomniejsz” lub „Steruj głośnością systemu”.
  • Sterowanie głosem: Włącz tę opcję, jeżeli chcesz wykonać zdjęcie wypowiadając określone słowo klucz, np. „Uśmiech” lub „Zdjęcie”.
  • Pływający przycisk Migawka: Dodaj dodatkowy przycisk migawki na ekranie, aby ułatwić jego naciśnięcie. Po aktywowaniu tej funkcji stuknij i przytrzymaj przycisk migawki, a następnie przeciągnij go do wybranej lokalizacji na ekranie.

  Aby go usunąć, wystarczy go przesunąć w podstawowe położenie przycisku migawki lub ponownie stuknąć i przytrzymać drugi przycisk migawki, a następnie dotknąć ikonę znaku minus.

 • Pokaż dłoń: Włącz tę opcję, jeżeli chcesz wykonać selfie poprzez skierowanie otwartej dłoni w stronę ekranu smartfona.
 • Różne sposoby na zapisywanie zdjęć i filmów

  Wykonane zdjęcia i nagrane filmy możesz przeglądać w aplikacji Galeria. Możesz je zapisywać w określonych albumach, przeglądać zdjęcia według kategorii lub tworzyć historie. Możesz także na różne sposoby dzielić się najlepszymi wspomnieniami z przyjaciółmi i rodziną.

  Utwórz album

  W aplikacji Galeria na smartfonie znajdują się co najmniej dwa albumy: Aparat i Zrzuty ekranowe. Twoje zdjęcia, film, zrzuty ekranowe, przechwycone nagrania są automatycznie zapisywane w albumie.

  Utwórz własne albumy, aby zorganizować swoje wspomnienia:

 • Uruchom aplikację Galeria i dotknij „Albumy”.
 • Dotknij ikonę więcej opcji (trzy pionowo ustawione kropki).
 • Dotknij „Utwórz album”, nadaj mu nazwę i wybierz pliki, które chcesz dodać do albumu.
 • Utwórz historię

  Kiedy wykonujesz zdjęcia lub nagrywasz filmy, twoje urządzenie może automatycznie tworzyć historie, sortując obrazy według dat i znaczników lokalizacji.

 • Uruchom aplikację Galeria i stuknij „Historie”.
 • Dotknij „Ustawienia”.
 • Dotknij suwak, aby aktywować opcję „Twórz historie automatycznie”.
 • Możesz także utworzyć historię wybierając zdjęcia i filmy samodzielnie:

 • Wykonaj działania opisane powyżej, aby wyświetlić opcje.
 • Dotknij „Utwórz historię”, wprowadź jej tytuł i wybierz zdjęcia, które chcesz dodać do historii. com/is/image/samsung/assets/pl/jak-korzystać-z-aparatu-w-smartfonie-galaxy/6. png? $ORIGIN_PNG$" alt="Tworzenie historii ze smartfonem Galaxy" src="https://images. com/is/image/samsung/assets/pl/jak-korzysta%C4%87-z-aparatu-w-smartfonie-galaxy/6. png? $ORIGIN_PNG$"/>Uzyskaj dostęp do wspomnień według kategorii

  Aby wyświetlać zdjęcia, filmy i inne multimedia według kategorii, przejdź do „Obrazy” lub „Albumy” i przesuń ekran gestem w dół. com/is/image/samsung/assets/pl/jak-korzystać-z-aparatu-w-smartfonie-galaxy/7. png? $ORIGIN_PNG$" alt="Wyświetlanie wspomnień według kategorii" src="https://images. com/is/image/samsung/assets/pl/jak-korzysta%C4%87-z-aparatu-w-smartfonie-galaxy/7. png? $ORIGIN_PNG$"/>

 • Filmy: Uzyskaj dostęp do filmów zapisanych na urządzeniu.
 • Ulubione: Przeglądaj swoje zasoby oznaczone jako „Ulubione”.
 • Ostatnio: Wyświetlaj ostatnio wykonane zdjęcia i nagrane filmy.
 • Sugerowane: Wyszukaj treści takie, jak GIFy i kolaże utworzone ze zdjęć i filmów.
 • Zapisuj lub synchronizuj zdjęcia i filmy z OneDrive

  Jeżeli chcesz mieć dostęp do zdjęć i filmów na innych urządzeniach, możesz zsynchronizować aplikację Galeria z usługą chmury OneDrive.

  Pamiętaj: Od czerwca 2021 r. funkcja synchronizacji aplikacji Galeria i katalogu „Moje pliki” w domyślnej pamięci nie będzie już obsługiwana przez Samsung Cloud. Zamiast tego możesz już teraz tworzyć kopie zapasowe zdjęć i innych danych w usłudze Microsoft OneDrive. Aby korzystać z usługi przechowywania danych w chmurze musisz utworzyć konto.

 • Uruchom aplikację Galeria.
 • Dotknij suwak, aby aktywować opcję „Synchronizuj z chmurą”.
 • 5Wybierz ustawienia do zapisu zdjęć

  Wybierz format zapisu zdjęć.

 •  Uruchom aparat.
 • Dotknij „Opcje zapisywania" w sekcji Zdjęcia, a następnie wybierz preferowany format. com/is/image/samsung/assets/pl/jak-korzystać-z-aparatu-w-smartfonie-galaxy/9. png? $ORIGIN_PNG$" alt="Ustawianie opcji zapisu dla aparatu" src="https://images. com/is/image/samsung/assets/pl/jak-korzysta%C4%87-z-aparatu-w-smartfonie-galaxy/9. png? $ORIGIN_PNG$"/>

  Naciśnij „WYŚLIJ” aby przesłać nam swoją opinię. Dziękujemy za udział w ankiecie.

  Dziękujemy za twoją opinię

 • Szybkie uruchomienie Frigidaire Cges3065pfa

  Bezpośredni link do pobrania Szybkie uruchomienie Frigidaire Cges3065pfa

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Szybkie uruchomienie Frigidaire Cges3065pfa