Szybka instalacja Dell Aruba Ap 93

Instalacja Dell Aruba Ap 93 jest łatwa i szybka. Urządzenie jest zaprojektowane z myślą o łatwej instalacji, co oznacza, że wystarczy tylko kilka kroków, by uruchomić i skonfigurować sieć. Instalacja obejmuje podłączenie urządzenia do zasilania, podłączenie do sieci internetowej i skonfigurowanie ustawień. Wszystkie te kroki są proste i szybkie w wykonaniu, a dzięki wbudowanym narzędziom i samouczkom można łatwo skonfigurować sieć w ciągu kilku minut. Dell Aruba Ap 93 to świetny sposób na szybkie i łatwe zabezpieczenie sieci.

Ostatnia aktualizacja: Szybka instalacja Dell Aruba Ap 93

Excel 2010 Word 2010 Outlook 2010 PowerPoint 2010 OneNote 2010 Więcej... Mniej

Uwaga: Staramy się udostępniać najnowszą zawartość Pomocy w Twoim języku tak szybko, jak to możliwe. Ta strona została przetłumaczona automatycznie i może zawierać błędy gramatyczne lub nieścisłości. Chcemy, aby ta zawartość była dla Ciebie przydatna. Prosimy o powiadomienie nas, czy te informacje były pomocne, u dołu tej strony. Oto angielskojęzyczny artykuł do wglądu.

Kliknij pozycję Szybka instalacja nie jest nowego pakietu Office "produktu". Zamiast tego jest nowym sposobie dostarczania i aktualizowania programów, których znasz już. Obsługę języka pełny, a będzie pracować nad zarówno 32-bitowej i 64-bitowych systemów operacyjnych, mimo że tylko 32-bitową wersję pakietu Office 2010 faktycznie można uruchamiać na obu platformach. Jest zoptymalizowany dla użytkowników domowych na szerokopasmowe (co najmniej 1 MB/s).

Poniżej przedstawiono kilka powodów, dla których warto korzystać z technologii Szybka instalacja.

 • Jest szybkie. Możesz przesyłać strumieniowo pakietu Microsoft Office 2010 i działać programów pakietu Office w ciągu 90 sekund (w obszarze pięć minut średnio) lub o 10% czas potrzebny do zainstalowania pakietu Office opartej na Instalatorze MSI edition. Programy nadal Uruchom na komputerze i korzystać z zasobów na komputerze, zamiast "uruchomiony w chmurze".

 • Dzięki technologii Szybka instalacja korzystanie zawsze z najnowszej i najbezpieczniejszej wersji pakietu Office jest łatwiejsze. Technologia Szybka instalacja od razu uzyskuje najnowszą wersję, bez konieczności natychmiastowego pobierania aktualizacji przez Internet, co może potrwać kolejne 60 minut. Technologia Szybka instalacja jest także automatycznie aktualizowana wraz z upływem czasu i nie wymaga pobierania ani instalowania aktualizacji. Technologia Szybka instalacja bezproblemowo aktualizuje się sama w tle.

  Wywiera mały wpływ na inne aplikacje i współistnieje z nimi na komputerze. Programy zainstalowane przy użyciu technologii Szybka instalacja są wirtualizowane, więc nie powodują konfliktów z innymi aplikacjami.

  Programy zainstalowane przy użyciu technologii Szybka instalacja zajmują około połowę miejsca na dysku potrzebnego w przypadku programów opartych na instalatorze MSI.

  Programy zainstalowane za pomocą technologii Szybka instalacja są naprawiane bardziej kompleksowo.

Jak działa technologia Szybka instalacja?

Programy dostarczone za pośrednictwem technologii Szybka instalacja są uruchamiane w wirtualnym środowisku aplikacji na komputerze użytkownika. Oznacza to, że te programy mają prywatne kopie swoich plików i ustawień, a wszystkie wprowadzane przez nie zmiany są przechwytywane w środowisku wirtualnym. W efekcie nie modyfikują one żadnych innych aplikacji zainstalowanych na komputerze użytkownika. Poza kilkoma wyjątkami w rzeczywistości tylko dane użytkownika przechodzą przez środowisko wirtualne na komputer.

Programy zainstalowane za pomocą technologii Szybka instalacja także obsługują przesyłanie strumieniowe. Przypomina to przesyłanie strumieniowe materiałów wideo. Pierwszą część filmu można obejrzeć, mimo że cały plik nie został jeszcze pobrany. Dzięki technologii Szybka instalacja można rozpocząć korzystanie z programów pakietu Office przed pobraniem całego wydania lub programu, co pozwala znacznie szybciej zacząć pracę. Gdy jest uruchomiony program zainstalowany za pomocą technologii Szybka instalacja, reszta programów jest pobierana w tle. Proces instalacji wstępnej przebiega zupełnie inaczej niż zazwyczaj. Uzyskiwanie pakietu Office za pomocą technologii Szybka instalacja bardziej przypomina pobieranie dużej kontrolki internetowej niż tradycyjną instalację pakietu Office.

W tym artykule opisano sposoby instalowania systemu Windows 11.

Uwaga: Aby można było uaktualnić system do wersji Windows 11, urządzenia muszą spełniać minimalne wymagania systemowe systemu Windows 11. Niektóre funkcje systemu Windows 10 nie są dostępne w systemie Windows 11. Wymagania systemowe dotyczące korzystania z niektórych funkcji i aplikacji systemu Windows 11 przekraczają minimalne wymagania systemowe systemu Windows 11. Odkryj specyfikacje, funkcje i wymagania dotyczące komputera dla systemu Windows 11

Przed rozpoczęciem

Upewnij się, że urządzenie, na którym chcesz zainstalować system Windows 11, spełnia minimalne wymagania systemowe. Jeśli na urządzeniu jest obecnie uruchomiony system Windows 10, zalecamy sprawdzenie minimalnych wymagań systemowych przy użyciu aplikacji PC Health Check. Nie zalecamy instalowania systemu Windows 11 na urządzeniu, które nie spełnia wymagań. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Instalowanie systemu Windows 11 na komputerach, które nie spełniają minimalnych wymagań systemowych.

Aktualizacja systemu Windows w ustawieniach (zalecane)

Jeśli przeprowadzasz uaktualnienie z systemu Windows 10, zalecamy zaczekać na powiadomienie od usługi Aktualizacja systemu Windows, że uaktualnienie jest gotowe dla Twojego urządzenia. Aby sprawdzić, czy system Windows 11 jest gotowy dla Twojego urządzenia, wybierz pozycję Start > Ustawienia > Aktualizacja i zabezpieczenia > Windows Update > Sprawdź aktualizacje.

W przypadku znanych problemów, które mogą mieć wpływ na urządzenie, możesz również sprawdzić Centrum kondycji wydania systemu Windows.

Inne sposoby instalowania systemu Windows 11 (niezalecane) 

Użyj uaktualnienie za pomocą Asystenta instalacji

Zalecamy zaczekanie, aż urządzenie otrzyma ofertę uaktualnienia do systemu Windows 11 przed użyciem Asystenta instalacji. Gdy wszystko będzie gotowe, możesz go znaleźć na stronie pobierania oprogramowania Windows 11.

Ostrzeżenie: 

 • Firma Microsoft zaleca, aby nie instalować systemu Windows 11 na urządzeniu, które nie spełnia minimalnych wymagań systemowych Windows 11. Jeśli zdecydujesz się zainstalować system Windows 11 na urządzeniu, które nie spełnia tych wymagań, i potwierdzasz i rozumiesz zagrożenia, możesz utworzyć następujące wartości klucza rejestru i pominąć sprawdzanie pod kątem modułu TPM 2. 0 (wymagany jest co najmniej moduł TPM 1. 2) oraz rodziny i modelu procesora CPU.

 • Klucz rejestru: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\Setup\MoSetup

  Nazwa: AllowUpgradesWithUnsupportedTPMOrCPU

  Typ: REG_DWORD

  Wartość: 1

  Uwaga: w przypadku nieprawidłowej modyfikacji rejestru przy użyciu Edytora rejestru lub innej metody mogą wystąpić poważne problemy. Te problemy mogą wymagać ponownego zainstalowania systemu operacyjnego. Firma Microsoft nie może zagwarantować, że te problemy można rozwiązać. Zmodyfikuj rejestr na własne ryzyko.

Dostępne są dwie ścieżki instalacji:

 1. Uaktualnij, uruchamiając Instalatora na nośniku podczas uruchamiania systemu Windows 10. Będziesz mieć możliwość: 

  a Wykonać Pełne uaktualnienie, które przechowuje pliki osobiste (w tym sterowniki), aplikacje i ustawienia systemu Windows. Jest to domyślne środowisko i jest to środowisko używane przez Asystenta instalacji.

  b. Zapisz tylko dane zachowa tylko pliki osobiste (w tym sterowniki), a nie aplikacje, a nie ustawienia systemu Windows.

  c. Czysta instalacjainstaluje system Windows 11 i nie zachowa niczego z instalacji systemu Windows 10. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Nadaj komputerowi rozpoczęcie od nowa.

  Rozruch z nośnika w celu uruchomienia Instalatora. Ta ścieżka jest czystą instalacją i nie będzie zachowywać poprzednich plików ani ustawień.

  Ważne: Przed rozpoczęciem rozruchu z nośnika należy sprawdzić, czy urządzenie spełnia minimalne wymagania systemowe, ponieważ umożliwi to zainstalowanie systemu Windows 11 jeśli masz co najmniej moduł TPM 1. 2 (zamiast minimalnego wymagania systemowego modułu TPM 2. 0) i nie sprawdzi, czy procesor znajduje się na zatwierdzonej liście procesorów na podstawie rodziny i modelu procesora.

Tworzenie obrazu instalacji

Użyj narzędzia DISM lub narzędzi innych firm, aby bezpośrednio zastosować istniejący obraz systemu Windows 11 do dysku.

Ważne: Instalacja obrazu systemu Windows 11 nie sprawdzi następujących wymagań: TPM 2. 0 (wymagany jest co najmniej moduł TPM 1. 2) oraz rodzina i model procesora CPU.

Powiązane artykuły

Instalowanie systemu Windows 11 na komputerach, które nie spełniają minimalnych wymagań systemowych.

Przewodowo czy bezprzewodowo? Najlepiej mieć wybór!
Domowy system, który zapewni
dostęp do Internetu wszędzie, gdzie chcesz

Zestaw transmiterów sieciowych AV600
z punktem dostępowym, 300Mb/s

TL-WPA4220 KIT

Korzystaj z sieci we wszystkich pomieszczeniach swojego domu

Korzystając z możliwości, jakie otwiera przed tobą zestaw transmiterów sieciowych, nie musisz już ograniczać się do zasięgu, który zapewnia router. Zaawansowana technologia HomePlug AV600 umożliwia TL-WPA4220 KIT wykorzystanie obwodów elektrycznych w twoim domu do utworzenia sieci o dużej prędkości. Nie wymaga to żadnego wiercenia ani kładzenia nowych przewodów. Z sieci bez problemu skorzystasz w każdym pomieszczeniu, w którym znajdują się gniazdka elektryczne.

Przewody elektryczne

Przewód Ethernet

 •   HomePlug
  AV 600M b/s
 •   300 Mb/s
  Wi-Fi

Uwaga: Należy podłączyć co najmniej dwa transmitery sieciowe. TL-WPA4220 KIT jest kompatybilny ze wszystkimi routerami i innymi modelami transmiterów sieciowych.

Prędkości dochodzące do 600 Mb/s i 300 metrów zasięgu

Zestaw transmiterów TL-WPA4220 KIT z zaawansowaną technologią Home Plug AV2 zapewnia stabilny przesył danych z prędkością sięgającą nawet 600Mb/s* na obszarze obejmującym 300 m. Korzystanie z tak utworzonej sieci nie wpływa w żaden sposób na pracę pozostałych urządzeń elektrycznych. TL-WPA4220 KIT eliminuje zakłócenia w przesyłaniu, dlatego jest świetnym wyborem dla wymagających zastosowań, takich jak np. strumieniowanie plików wideo w rozdzielczości HD, gry online czy ściąganie dużych plików.

Router

Internet

HOMEPLUG
AV600

Do 300 metrów

*Podana maksymalna prędkość transmisji jest zgodna ze specyfikacją standardu HomePlug AV/AV2. Faktyczna przepustowość sieci transmitera może różnić się w zależności od warunków sieciowych i środowiska pracy urządzenia, na które wpływają m. in. : zakłócenia elektryczne, natężenie ruchu i obciążenie sieci.

Szybka instalacja typu Plug and Play

Zapomnij o skomplikowanej konfiguracji na dobre! Zainstaluj zestaw transmiterów w dwóch prostych krokach:

 1. Krok 1: podłącz TL-PA4010 do swojego routera.
 2. Krok 2: podłącz TL-WPA4220 do gniazdka w pomieszczeniu, w którym chcesz korzystać z sieci przewodowej lub bezprzewodowej.

Sparuj urządzenia dla większego bezpieczeństwa

Naciśnij przycisk “Pair” na każdym urządzeniu, by zwiększyć bezpieczeństwo swojej sieci.

Automatyczna synchronizacja Wi-Fi gwarancją jednolitej sieci

Automatyczna synchronizacja ustawień sieci Wi-Fi sprawia, że korzystanie z transmitera jest niezwykle łatwe. Używając przycisku Wi-Fi Clone w kilka sekund skopiujesz nazwę oraz hasło sieci bezprzewodowej swojego routera. Dzięki opcji Wi-Fi Move wszystkie zmiany ustawień zostaną automatycznie zastosowane dla innych urządzeń podłączonych do sieci. Gdy podłączysz nowy transmiter do sieci, automatycznie skorzysta on z ustalonych już wcześniej ustawień Wi-Fi.

Dom Wojtka

Transmister Wi-Fi

WPS

Wi-Fi Clone

WSPÓLNE NAZWA WI-FI HASŁO

Dwa porty Ethernet dla połączeń przewodowych

Dwa porty Ethernet TL-WPA4220 Kit umożliwiają korzystanie z dwóch szybkich i niezawodnych połączeń przewodowych, niezbędnych dla takich urządzeń jak smart TV, komputery stacjonarne oraz konsole do gier. Do zestawu dołączone są dwa przewody Ethernet.

Zarządzanie za pomocą smartfona

Narzędzie tpPLC oraz aplikacja tpPLC powstały po to, abyś zawsze miał kontrolę nad ustawieniami sieci bezprzewodowej. Ustawiaj dowolnie harmonogramy dostępu do sieci, kontroluj sygnalizację swoich urządzeń, a wszystko to za pomocą urządzenia z systemem iOS lub Android. Intuicyjne narzędzie tpPLC pobierzesz na swój komputer na stronie www. com/pl.

Szybka instalacja Dell Aruba Ap 93

Bezpośredni link do pobrania Szybka instalacja Dell Aruba Ap 93

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Szybka instalacja Dell Aruba Ap 93