Specyfikacja i rysunek Frigidaire Efmis171

Frigidaire EFmis171 to jedna z najbardziej wytrzymałych i wszechstronnych lodówek na rynku. Specyfikacja tej lodówki obejmuje trzy poziomy chłodzenia, które pozwalają na dostosowanie temperatury do indywidualnych potrzeb. Wyposażona jest w duży zamrażalnik, szuflady na warzywa, wyświetlacz LED, funkcję automatycznego wyłączania i wiele innych funkcji. Rysunek Frigidaire EFmis171 prezentuje jasny i nowoczesny design, który jest estetyczny i łatwy w utrzymaniu. Ozdobą lodówki jest stalowa rama i szklana drzwiczki, które pozwalają na kontrolę temperatury i odczyt informacji o ustawieniach. Lodówka jest dostępna w wielu rozmiarach, dzięki czemu można ją dopasować do wielkości i stylu kuchni.

Ostatnia aktualizacja: Specyfikacja i rysunek Frigidaire Efmis171

key features

 • Twin Cooling Plus

 • No Frost

  Technologia SpaceMax™

  Strefa Cool Select+

Dłużej zachowana świeżość jedzenia, więcej miejsca do przechowywania

Najważniejsze funkcje

Twin Cooling Plus

Optymalne warunki w chłodziarce i zamrażarce dzięki osobnym systemom chłodzenia.

No Frost

Koniec z marnowaniem czasu i prądu na rozmrażanie lodówki.

Technologia SpaceMax™

Dzięki nowemu systemowi wydajnej izolacji ścianki urządzenia są cieńsze, co zapewnia więcej miejsca wewnątrz na produkty spożywcze.

Soczysta świeżość

Twin Cooling Plus

Zastosowanie technologii Twin Cooling Plus™ umożliwia niezależne chłodzenie komór chłodziarki i zamrażalnika. Osobne wentylatory i systemy chłodzenia w każdej z komór gwarantują utrzymanie niskiej temperatury i optymalnej wilgotności, tak by wszystko – nawet najmniej trwałe owoce i warzywa – mogło pozostać świeże jak najdłużej. System zapobiega również mieszaniu się zapachów.

Świeżość bez szronu i lodu

No Frost

Technologia pełnego No Frost marki Samsung zapewnia stały obieg chłodnego powietrza, systematycznie usuwając nadmiar wilgoci z wnętrza lodówki. Dzięki temu lód i szron nie osadzają się na ściankach czy produktach. Żywność zachowuje świeżość i wartości odżywcze na dłużej, a utrzymanie czystości jest łatwiejsze – bez rozmrażania.

Zmieść jeszcze więcej produktów

Pojemność większa nawet o 34 litry

Dla Twojej wygody stworzyliśmy nową, wyższą lodówkę do pełnej zabudowy. Zwiększyliśmy jej wysokość ze 178 cm do 194 cm – dzięki temu jej pojemność wzrosła nawet o dodatkowe 34 litry, a Ty bez problemu pomieścisz w niej niemal dowolną liczbę produktów.

Pojemna jak nigdy dotąd

Technologia SpaceMax™

Technologia Space Max™ zapewnia większą pojemność lodówki przy takich samych wymiarach zewnętrznych. Dzięki nowemu systemowi wydajnej izolacji ścianki urządzenia są cieńsze, co zapewnia więcej miejsca wewnątrz na produkty spożywcze.

Elastyczność i swoboda wykorzystania przestrzeni

Strefa Cool Select+

Strefa Cool Select+ pozwala Ci dostosować lodówkę do Twoich aktualnych potrzeb dzięki możliwości dopasowania temperatury w zamrażalniku do konkretnego rodzaju żywności. Możesz zmienić zamrażalnik w chłodziarkę, jeśli potrzebujesz przechować większe zakupy albo wybrać tryb schładzania czy lekkiego mrożenia.

Optymalna wilgotność

Szuflada Humidity Fresh

Zachowaj na dłużej świeżość i smak owoców i warzyw. Szuflada Humidity Fresh to inteligentnie zaprojektowana szuflada o podwyższonej wilgotności, zapewniająca doskonałe warunki do przechowywania żywności, która szybko się psuje. Idealnie dopasowana uszczelka zapewnia optymalną wilgotność, nie pozwalając jej wydostać się na zewnątrz.

Dłuższa świeżość

Optimal Fresh

Mięso, wędliny czy ryby najlepiej umieścić w dedykowanej im szufladzie o obniżonej temperaturze. Będą miały zapewnione odpowiednie warunki, przez co dłużej pozostaną świeże i zachowają substancje odżywcze.

Zmniejsza utratę zimnego powietrza

Metal Cooling

Technologia Metal Cooling to doskonała izolacja i niezwykła efektywność chłodzenia. Specjalny metalowy panel tylnej ścianki urządzenia kumuluje niską temperaturę, dzięki czemu doskonale zatrzymuje zimno we wnętrzu lodówki nawet przy jej częstym otwieraniu. To estetyczne i skuteczne rozwiązanie zapewnia oszczędność energii i skraca czas pracy urządzenia.

Zmieść więcej na drzwiach

Wygodne balkoniki

Bardziej elastycznie wykorzystuj miejsca na drzwiach lodówki, by móc więcej przechowywać. Design sześciu półek sprawia, że łatwo zmienisz ich umiejscowienie. Teraz możesz efektywnie zorganizować przestrzeń i przechowywać produkty różnej wielkości.

Niższe rachunki za prąd i cicha praca

Kompresor Digital Inverter

* Nagrodzony certyfikatem "Nawet 21 Lat Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania. ** 20-letnia gwarancja dotyczy kompresora i obowiązuje dla wybranych modeli urządzeń. Przyznawana jest wyłącznie na urządzenia zakupione po 1 lipca 2022 r. Dla urządzeń zakupionych przed 1 lipca 2022 r. przysługuje 10-letnia gwarancja na kompresor.

* Nagrodzony certyfikatem "Nawet 21 Lat Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). przysługuje 10-letnia gwarancja na kompresor.

Sięgaj swobodnie po potrzebne produkty

Półka Easy Slide (zamrażalnik)

Nie musisz już przerzucać mnóstwa produktów za każdym razem, gdy sięgasz po coś do zamrażalnika. Półka Easy Slide z łatwością wysuwa się i chowa, dzięki czemu możesz skutecznie przechowywać i organizować mrożonki, a także bez trudu zyskać do nich dostęp. Teraz więc szybko znajdziesz to, czego szukasz, nawet jeśli znajduje się z tyłu czy w rogu zamrażalnika. Koniec ze strefami niemożliwymi do dosięgnięcia.

Wysoka efektywność energetyczna

Ciesz się cichszą pracą i większą efektywnością energetyczną. Kompresor Digital Inverter automatycznie dostosowuje szybkość pracy do zapotrzebowania na chłodzenie. W efekcie w Twojej kuchni może być tak cicho jak w bibliotece, ponieważ urządzenie generuje hałas poniżej 35 dB (B). Lodówka spełnia wymogi nowych regulacji energetycznych, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze.

Półka na wino

Półka na wino wymyślona na nowo – jej wielofunkcyjność Cię zaskoczy. Pozwala na jeszcze lepsze wykorzystanie przestrzeni w lodówce, a jej niespotykana konstrukcja umożliwia umieszczenie butelek o niestandardowych rozmiarach i kształtach. Płaski spód daje dodatkowo możliwość przechowywania płaskich produktów w kartonowych opakowaniach czy pudełkach.

Power Cool / Power Freeze

Ciesz się szybkim chłodzeniem. Po prostu dotknij przycisku, a funkcja Power Cool wtłoczy do lodówki zimne powietrze, by szybko schłodzić żywność lub napoje. Z kolej funkcja Power Freeze wdmuchuje intensywnie zmrożone powietrze do zamrażarki, co jest niezwykle przydatne do szybszego mrożenia czy robienia lodu.

Specyfikacja

 • Pojemność brutto298 ℓ

  Szerokość netto540 mm

  Wysokość obudowy z zawiasem netto1935 mm

  Głębokość z uchwytem drzwi netto550 mm

  Waga netto74 kg

  Typ chłodzeniaTwin Cooling PlusZobacz więcejUkryj wszystkie specyfikacje

  Pomoc

  Znajdź odpowiedź na swoje pytanie dotyczące produktu

  Podręcznik użytkownika i pliki do pobrania

 • User Manual (Common) (SEPOL)

  • Wersja 3. 0
  • 4. 89 MB
  • 2021-08-25
  • Zobacz więcej treści

   {{family. currentModel. displayName}}

   {{family. modelCode}}

   Aktualna cena: {{model. currentPriceDisplay}}Od {{model. monthlyPrice}} / mies.{{model. months}} zł / mies.

   Cena miesięcznie: lub

   Price without VAT: {{model. vatFreePriceFormatted}}

   Price with discount: {{model. currentPriceDisplay}}

   Price before: {{model. priceDisplay}}

   Original Price: {{model. priceDisplay}}{{model. savePrice}}

   • {{summary. title}}

    {{summary. value}}{{summary. unit}}

   • Porównaj modele

    Zobacz modele z podobną specyfikacją i funkcjami

    Staramy się aby wszelkie przedstawione powyżej informacje były jak najbardziej aktualne. Jednakże uprzejmie prosimy, abyś przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie produktu zapoznał się z jego szczegółowymi danymi technicznymi dostępnymi w punktach sprzedaży lub u naszych specjalistów.

    Zdjęcia służą jedynie jako ilustracja przykładowego użycia. Akcesoria sprzedawane są oddzielnie. Właściwości i specyfikacje produktów są aktualne na dzień wprowadzenia do sprzedaży i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

    Bestsellery 2022 - W oparciu o raporty wewnętrzne sprzedaży Samsung Polska, dane odsprzedażowe w ujęciu ilościowym za 2022.

    Wydział Budownictwa, Architekturyi Inżynierii ŚrodowiskaPolitechnika Łódzka

    Studia stacjonarne, semestr 4Kierunek: budownictwoRok akademicki: 2020/

    SPECYFIKACJA TECHNICZNA

    WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT

    „Remont pokoju dziennego oraz łazienki”

    Data oddania:

    Wykonał: Faustyna Mirowska 237062

    Spis treści

     1. Część ogólna...................................................................................................................................................
     • 1 Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego....................................................................................
     • Przedmiot i zakres robót..........................................................................................................................
     • 1 Wyszczególnienie i opis prac towarzyszących i przygotowawczych...........................................................
     • 1 Informacje o terenie budowy...................................................................................................................
     • 1 Nazwa i kody robót budowlanych.............................................................................................................
     • 1. Definicja pojęć występujących w opracowaniu........................................................................................
     1. Wymagania dotyczące właściwości wyrobów budowlanych..........................................................................
     2. Wymiana tynków i okładzin ściennych.....................................................................................................
     3. 2 Montaż sufitu podwieszanego..................................................................................................................
     4. Wymiana podłóg......................................................................................................................................
     5. 2. 3 Glazura...............................................................................................................................................
     6. 2. Wymiana instalacji elektrycznych...........................................................................................................
     7. 2 Wymiana stolarki drzwiowej.....................................................................................................................
      • 2. 5. Drzwi pokój dzienny.......................................................................................................................... Drzwi łazienka...................................................................................................................................
      • 2 Wymiana stolarki okiennej....................................................................................................................... 6. Okna................................................................................................................................................. Parapet zewnętrzny.......................................................................................................................... Parapet wewnętrzny.........................................................................................................................
      • 2 Malowanie ścian.......................................................................................................................................
       1. Wymagania dotyczące sprzętu i maszyn.........................................................................................................
        1. Wymagania dotyczące środków transportu....................................................................................................
         1. Wymagania dotyczące wykonania robót budowlanych..................................................................................
         2. Układanie instalacji elektrycznej..............................................................................................................
         3. Montaż stolarki okiennej.........................................................................................................................
         4. 5 Układanie glazury.....................................................................................................................................
         5. 5 Tynkowanie...............................................................................................................................................
         6. 5 Malowanie..............................................................................................................................................
          1. Działania związane z kontrolą, badaniem i odbiorem robót.........................................................................
           1. Wymagania dotyczące obmiaru robót..........................................................................................................
            1. Opis sposobu odbioru robót budowlanych...................................................................................................
             1. Opis sposobu rozliczenia robót tymczasowych i prac towarzyszących..........................................................
              1. Dokumenty odniesienia..............................................................................................................................
               1. Dokumentacja Rysunkowa..........................................................................................................................
               2. 1. Część ogólna...................................................................................................................................................

                1 Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego....................................................................................

                Remont pokoju dziennego i łazienki w bloku mieszkalnym.

                1. Przedmiot i zakres robót..........................................................................................................................

                Przedmiotem robót są dwa remonty – pokoju dziennego i łazienki.Zakres robót remontowych w łazience:

                • wymiana płytek na ścianie
                • wymiana płytek podłogowych,
                • wymiana tynków i malowanie sufitu,
                • wymiana instalacji elektrycznej,
                • wymiana stolarki drzwiowej,
                • wymiana stolarki okiennej wraz z parapetami,Zakres robót w pokoju dziennym:
                • wymiana tynków na ścianach i suficie,
                • malowanie ścian i sufitu,
                • wymiana desek podłogowych
                • wykonanie częściowo sufitu podwieszanego z płyt g-k,
                • wymiana stolarki okiennej wraz z parapetami,
                • 1 Wyszczególnienie i opis prac towarzyszących i przygotowawczych...........................................................

                 Prace towarzyszące przy wykonaniu remontu:

                 • przygotowanie dokumentacji powykonawczej remontowanych pomieszczeń,
                 • Prace tymczasowe przy wykonaniu remontu:

                  • zabezpieczenie folią malarską, nieremontowanej części domu przed zabrudzeniem,-wydzielenie części remontowanego pomieszczenia do składowania materiałów,
                  • 1 Informacje o terenie budowy...................................................................................................................

                   • teren budowy będzie obejmował dwa remontowane pomieszczenia
                   • prowadzenie prac remontowych musi umożliwić normalne funkcjonowanieużytkowników budynku
                   • wykonawca będzie posiadał dostęp do źródeł poboru energii elektrycznej i wody, oraz niebędzie rozliczany z kosztów ich zużycia,
                   • 1 Nazwa i kody robót budowlanych.............................................................................................................

                    a) 45000000 – 7 Roboty budowlaneb) 45400000 – 1 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychc) 45410000 – 4 Tynkowaniec) 45430000 – 0 Pokrywanie podłóg i ściand) 45431000 – 7 Kładzenie płyteke) 45431100 – 8 Kładzenie terakotyd) 45432000 – 4 Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ściane) 45432100 – 5 Kładzenie i wykładanie płytekf) 45432110 – 8 Kładzenie podłógc) 45440000 – 3 Roboty malarskie i szklarskied) 45442000 – 7 Nakładanie powierzchni kryjącyche) 45442100 – 8 Roboty malarskief) 45442110 – 1 Malowanie budynkówc) 45420000 – 7 Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskied) 45421000 – 4 Roboty w zakresie stolarki budowlaneje) 45421100 – 5 Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówf) 45421130 – 4 Instalowanie drzwi i okienf) 45421140 – 7 Instalowanie stolarki metalowe, z wyjątkiem drzwi i okieng) 45421146 – 9 Instalowanie sufitów podwieszanychc) 45450000 – 6 Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałed) 45453000 – 7 Roboty remontowe i renowacyjneb) 45300000 – 0 Roboty instalacyjne w budynkachc) 45310000 – 3 Roboty instalacyjne elektryczned) 45311000 – 0 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektryczneje) 45311100 – 1 Roboty w zakresie okablowania elektrycznegoe) 45311200 – 2 Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

                    1. Definicja pojęć występujących w opracowaniu........................................................................................

                    Specyfikacja techniczna nie zawiera pojęć i określeń nigdzie wcześniej nie zdefiniowanych.

                    2 Wymiana stolarki drzwiowej.....................................................................................................................

                    2. Drzwi pokojoweStare drzwi wraz z ościeżnicami należy zdemontować, nowe drzwi montować przy pomocypianki poliuretanowej niskoprężnej.

                    2. Drzwi łazienkowepianki poliuretanowej niskoprężnej.

                    2 Wymiana stolarki okiennej....................................................................................................................... OknaStare okna należy usunąć a miejsce należy oczyścić z pozostałości a także oczyści z luźnychfragmentów zaprawy oraz tynku. Nowe okna montować za pomocą pianki poliuretanowejniskoprężnej. Parapet zewnętrznyParapet zewnętrzny wykonany z płytek ceramicznych przeznaczonych do pokrywania ścianna zewnątrz budynków. Płytki należy układać za pomocą kleju do płytek na zewnątrz opodwyższonych parametrach w zakresie przyczepności, co najmniej klasy C2. Parapet wewnętrznyParapet wewnętrzny w łazience wykonać z płytek i sposobem jak w punkcie 2. 1.

                    2 Malowanie ścian....................................................................................................................................... 7. Malowanie ścianŚciany powinny zostać pomalowane na koniec prac remontowym, przed przystąpieniem domalowania zabezpieczyć podłogę oraz stolarkę okienną i drzwiową.

                    3. Wymagania dotyczące sprzętu i maszyn.........................................................................................................

                    Osoby wykonujące pracę remontowe powinny posiadać odpowiedni sprzęt oraz wiedzę doprofesjonalnego wykonania powierzonych im prac remontowych. Sprzęt powinienpracować na napięciu 230 V. Praca sprzętem wytwarzającym hałasu powyżej 70 dB musi byćwykonywana tylko i wyłącznie w godzinach 7:00 – 22:00.

                    4. Wymagania dotyczące środków transportu....................................................................................................

                    Osoby wykonujące prace remontowe są odpowiedzialne do doboru odpowiedniego środkatransportu do przewożenia sprzętu i materiałów budowlanych, przy czym powinien onspełniać wymagania ze względu na wagę, gdyż podjazd do budynku wyłożony jest kostkąbrukową.

                    5. Wymagania dotyczące wykonania robót budowlanych..................................................................................

                    5. Układanie instalacji elektrycznej..............................................................................................................

                    Przy układaniu kabli należy pamiętać aby były one układane tylko w pionie i poziomie.Bruzdy w których będzie układana instalacja powinny mieć odpowiednią wielkość, tak abypo ułożeniu i otynkowaniu nie były widoczne.

                    5. Montaż stolarki okiennej.........................................................................................................................

                    Montażu okien dokonać przy użyciu kotew i wkrętów. Otwory miedzy murem a ościeżnicąokna należy wypełnić pianką poliuretanową, po jej utwardzeniu zagruntować i otynkować.Mocowanie okna musi zapewnić jego stabilność pod obciążeniem wynikającym z własnegociężaru oraz sił dynamicznych spowodowanych naporem wiatru, otwieraniem izamykaniem. Odchylenie od pionu i poziomu nie powinno przekraczać 1, 5 mm.

                    5 Układanie glazury.....................................................................................................................................

                    Przy układaniu płytek należy pamiętać aby równomiernie rozprowadzić klej po płytkach,żeby nie tworzyły się pod nimi puste przestrzenie. Układ fug powinien być jednakowejszerokości oraz równy na całej długości układanych płytek. Sprawdzenie poprawnościwykonania będzie polegało na przyłożeniu łaty a „ dziura pod łatą” nie przekroczy 2 mm.

                    5 Tynkowanie...............................................................................................................................................

                    Tynk należy położyć jako jedna warstwa a grubość położonego tynku powinna wynosić od1, 5 cm do 2, 5 cm. Powierzchnia po wykonaniu powinna być gładka. Gładkość powierzchnizostanie sprawdzona pod światło lamy halogenowej, a dopuszczalna „dziura pod łatą”przyłożonej do ściany nie powinna przekraczać 2, 5 mm.

                    5 Malowanie..............................................................................................................................................

                    Ilość warstw farby która zostanie położona powinna być taka aby nie było widać żadnychprześwitów ani cieni.

                    6. Działania związane z kontrolą, badaniem i odbiorem robót.........................................................................

                    robót.

                    Po wykonaniu każdego etapu prac nastąpi ich weryfikacja oraz sprawdzeniu poprawnościwykonania zgodnie z warunkami wymieniony w powyższej specyfikacji technicznej. Jeśliktóryś z etapów będzie odbiegał wykonaniem od wyżej wymienionych warunkówwykonania, inwestor może nakazać powtórne jego wykonanie, ma koszt wykonawcy.

                    Roboty tymczasowe i towarzyszące które zostały wymienione w punkcie 1 powyższejspecyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, uznaje się za wliczone w kosztwykonania remontu, i są częścią składową stawki wykonania remontu ustalonej pomiędzyinwestorem a zleceniobiorcą.

                    Roboty tymczasowe i prace towarzyszące, których konieczność wyniknęła z przebiegu praclub ze zmiany koncepcji wykonania robót przez zamawiającego, a nie zostały uwzględnionew powyższej specyfikacji, będą rozliczane na podstawie stawki ustalonej przed wykonaniemkażdej z prac.

                    10. Dokumenty odniesienia..............................................................................................................................

                    W Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót zostały wprowadzone odniesienia donorm, dzienników ustaw oraz do katalogów nakładów rzeczowych wskazanych poniżej:

                    • PN-C-81914:
                    • EN 1435-1+A1:
                    • Dz. z 2015 r. Poz.
                    • Dz. z 2002 r. Nr 75 poz. 690 § 79.
                    • KNR 4 – 01 – roboty remontowe
                    • Wszystkie prace należy wykonywać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracywg. Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 6 luty 2003 r. w sprawie bezpieczeństwa ihigieny pracy w trakcie wykonywania robót budowlanych. A także zgodnie z obowiązującymprawem budowlanym.

                     11. Dokumentacja Rysunkowa..........................................................................................................................

                     Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kompletną dokumentacją dotyczącą oczyszczalni biologicznych oferowanych przez naszą firmę. Dane w formacie PDF są dostępne do wglądu online, a także do ściągnięcia na dysk komputera. Dzięki temu mogą je Państwo wydrukować i na ich podstawie sporządzić zgłoszenie do gminy/starostwa. W ramach prezentowanej dokumentacji znajdują się wszystkie informacje dotyczące specyfikacji technicznej oczyszczalni przydomowych, zasad ich montażu i warunków eksploatacji, z podziałem na podstawowe przekroje oraz wymiary. Zamieszczamy też deklarację właściwości użytkowych oraz kartę gwarancyjną i książkę serwisową.

                     (Kliknij ikonkę powyżej aby otworzyć dokument)

Specyfikacja i rysunek Frigidaire Efmis171

Bezpośredni link do pobrania Specyfikacja i rysunek Frigidaire Efmis171

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Specyfikacja i rysunek Frigidaire Efmis171