Przygotowanie do instalacji Frigidaire Ffid2426td

Przygotowanie do instalacji Frigidaire Ffid2426td wymaga upewnienia się, że istnieje odpowiednia przestrzeń do instalacji. Przed przystąpieniem do instalacji należy upewnić się, że masz odpowiedni dostęp do zasilania i odpływu wody. Następnie, należy zbadać zawartość opakowania, aby upewnić się, że wszystkie części są obecne i w dobrym stanie. Po zakończeniu badania zawartości opakowania, należy zapoznać się z instrukcją instalacji, aby upewnić się, że wszystkie kroki są wykonywane w odpowiedniej kolejności. Po zakończeniu instalacji należy upewnić się, że lodówka jest prawidłowo podłączona do prądu i wody. Następnie można włączyć lodówkę i korzystać z niej na co dzień.

Ostatnia aktualizacja: Przygotowanie do instalacji Frigidaire Ffid2426td

Możesz użyć nośnika instalacyjnego (dysku flash USB lub dysku DVD), aby zainstalować nową kopię systemu Windows, wykonać czystą instalację lub ponownie zainstalować system Windows.

Aby utworzyć nośnik instalacyjny, przejdź do witryny internetowej pobierania oprogramowania, w której znajdziesz instrukcje krok po kroku. W tej witrynie internetowej możesz wybrać wersję systemu Windows i utworzyć własny nośnik instalacyjny za pomocą dysku flash USB lub dysku DVD. Aby przejść bezpośrednio do określonej wersji, wybierz jeden z następujących linków:

 • Windows 7

 • Windows 8. 1Windows 10 (następnie wybierz pozycję Pobierz narzędzie teraz)

  Windows 11 (następnie wybierz pozycję Pobierz teraz narzędzie).

Ważne: Przed zainstalowaniem lub ponownym zainstalowaniem systemu Windows na komputerze utwórz kopię zapasową plików. Dowiedz się, jak to zrobić.

Aby utworzyć nośnik instalacyjny, musisz mieć:

Komputer z niezawodnym połączeniem internetowym.  Czas pobierania zależy od jakości połączenia internetowego.

Dysk flash USB, zewnętrzny dysk twardy lub DVD.  Pusty dysk flash USB lub zewnętrzny dysk twardy zawierający co najmniej 8 GB wolnego miejsca lub czysta płyta DVD (i nagrywarka DVD). Zalecamy użycie pustego nośnika USB lub pustego dysku DVD, ponieważ cała jego zawartość zostanie usunięta. Jeśli w przypadku nagrywania dysku DVD na podstawie pliku ISO zostanie wyświetlona informacja, że plik obrazu dysku jest za duży, musisz użyć dwuwarstwowego nośnika DVD (DL).

Klucz produktu.  25-znakowy klucz produktu (nie jest wymagany w przypadku licencji cyfrowych). Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu go, zobacz Znajdowanie klucza produktu dla systemu Windows.

Po utworzeniu nośnika instalacyjnego możesz zresetować lub ponownie zainstalować system Windows. Aby dowiedzieć się więcej, przejdź do tematu Opcje odzyskiwania w systemie Windows.

Od kilku dni permanentnie wyskakuje mi podczas pracy na komputerze okienko "Instalator Windows" z komunikatem "Trwa przygotowanie do instalacji". Niczego w ostatnim czasie nie instalowałam, nacisnięcie przycisku "anuluj" w tym okienku nie działa, okienkopojawia się na mniej niz sekundę i znika, wszystko to kilka razy w ciągu każdej minuty. Co mogę zrobić żeby się tego pozbyć? Proszę o pomoc! Z góry dziekuję

Ten wątek jest zablokowany. Możesz śledzić pytanie i głos, aby wyróżnić je jako pomocne, ale nie możesz zamieszczać odpowiedzi w tym wątku.

Odpowiedź

cos ci sie w tle uruchamia. Powylaczaj programy z autostartu. MOzesz to zrobic np narzedziem msconfig

zakladka uruchamianie.

Pozdrawiam

Daniel Stawicki

1 osoba uznała tę odpowiedź za pomocną

·

Czy ta odpowiedź była przydatna? Przykro nam, że odpowiedź nie była pomocna.

Świetnie! Dziękujemy za opinię.

W jakim stopniu zadowala Cię ta odpowiedź?

Dziękujemy za opinię. Pomoże nam ona w ulepszeniu witryny.

Dziękujemy za opinię.

Przewodnik instalacji ChromeOS Flex

Dalej: 1. Utwórz instalator USB

Jako administrator możesz zainstalować ChromeOS Flex na urządzeniach z systemami Windows, macOS lub Linux, dzięki czemu użytkownicy będą mogli korzystać z wielu funkcji dostępnych na urządzeniach z ChromeOS.

  Zanim zaczniesz

  • Sprawdź, czy Twoje modele urządzeń są certyfikowane – Google regularnie testuje, obsługuje i certyfikuje funkcje ChromeOS Flex na wielu modelach urządzeń. ChromeOS Flex może działać na urządzeniach bez certyfikacji, ale w takich przypadkach nie gwarantujemy wydajności, funkcjonalności ani stabilności.
  • Pełną listę certyfikowanych urządzeń znajdziesz w artykule Lista certyfikowanych modeli.
  • Informacje o datach zakończenia certyfikacji oraz obsługiwanych i nieobsługiwanych funkcjach znajdziesz w artykule Informacje o certyfikowanych modelach urządzeń z ChromeOS Flex.
 1. ChromeOS Flex różni się od ChromeOS – poznaj różnice między ChromeOS Flex a ChromeOS.
 2. Wymagania

 3. Urządzenie, na którym zostanie utworzony instalator USB – urządzenie używane do utworzenia instalatora USB może się różnić od urządzenia, na którym chcesz zainstalować ChromeOS Flex.
 4. Korzystam z Chromebook Recovery Utility – urządzenie z systemem ChromeOS, Windows lub macOS z najnowszą wersją przeglądarki Chrome.
 5. Nie korzystam z Chromebook Recovery Utility – urządzenie z systemem ChromeOS, Windows, macOS lub Linux. Przeglądarka Chrome nie jest potrzebna.
 6. Dysk USB
 7. Co najmniej 8 GB pojemności.
 8. Czasami dyski Sandisk i inne dyski USB mogą nie działać jako instalatory. Więcej informacji znajdziesz w artykule Znane problemy.

  Cała zawartość dysku USB zostanie usunięta.

 9. Urządzenie z systemem Windows, macOS lub Linux, na którym chcesz zainstalować ChromeOS Flex – urządzenie docelowe
 10. Google gwarantuje działanie ChromeOS Flex tylko na certyfikowanych modelach.
 11. W przypadku wariantów certyfikowanych modeli mogą występować nieoczekiwane problemy.
 12. ChromeOS Flex może działać na urządzeniach bez certyfikacji, ale w takich przypadkach nie gwarantujemy wydajności, funkcjonalności ani stabilności.
 13. Minimalne wymagania dotyczące urządzeń:
 14. Architektura: urządzenie zgodne z 32- lub 64-bitowymi procesorami Intel albo AMD
 15. Pamięć RAM: 4 GB
 16. Pamięć wewnętrzna: 16 GB
 17. Możliwość uruchamiania z dysku USB
 18. BIOS: pełny dostęp administratora. Konieczne jest uruchomienie urządzenia z instalatora USB ChromeOS Flex, a jeśli wystąpią problemy, trzeba wprowadzić poprawki w BIOS.
 19. Procesor i karta graficzna: komponenty utworzone przed 2010 rokiem mogą powodować problemy z działaniem.
  Uwaga: układy graficzne GMA 500, 600, 3600 i 3650 nie spełniają wymagań ChromeOS Flex dotyczących wydajności.
 20. Instrukcje konfiguracji

 21. Utwórz instalator USB z obrazem ChromeOS Flex.
 22. Uruchom urządzenie za pomocą instalatora USB.
 23. Zainstaluj ChromeOS Flex na urządzeniu. Możesz też tymczasowo uruchomić ChromeOS Flex z instalatora USB.
 24. Skonfiguruj i wdróż urządzenia z ChromeOS Flex.
 25. Powiązane artykuły

 26. Lista certyfikowanych modeli
 27. Następna strona

  Google oraz powiązane znaki i logotypy są znakami towarowymi firmy Google LLC. Wszystkie inne nazwy firm i produktów są znakami towarowymi odpowiednich podmiotów.

  Przygotowanie do instalacji Frigidaire Ffid2426td

  Bezpośredni link do pobrania Przygotowanie do instalacji Frigidaire Ffid2426td

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Przygotowanie do instalacji Frigidaire Ffid2426td