Podręcznik elektroniczny Dell Equallogic Ps6010xv

Podręcznik elektroniczny Dell EqualLogic PS6010XV to potężny system składający się z kilku elementów, który umożliwia wydajną współpracę i wymianę danych w środowisku wirtualnym. System składa się z sześciu blade-serwerów, które są połączone za pomocą szybkiego łącza SAN. Każdy z blade-serwerów jest zaopatrzony w 10 dysków SAS lub SATA. Zawiera także funkcje, takie jak wirtualizacja, efektywna współpraca, migracja danych i skalowalność dla bezpiecznego przechowywania danych. System oferuje również bezpieczeństwo, w tym szyfrowanie danych, ochronę przed atakami i monitorowanie przepływu danych. Podręcznik elektroniczny Dell EqualLogic umożliwia tworzenie wirtualnych grup dysków i wirtualnych macierzy dyskowych, dzięki czemu można łatwo zarządzać i skalować system. Ponadto można tworzyć kopie zapasowe danych, synchronizować je za pomocą innych systemów i wykonywać kopie zapasowe wirtualnych maszyn.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik elektroniczny Dell Equallogic Ps6010xv

Strony dostępne w domenie www. gov. pl mogą zawierać adresy skrzynek mailowych. Użytkownik korzystający z odnośnika będącego adresem e-mail zgadza się na przetwarzanie jego danych (adres e-mail oraz dobrowolnie podanych danych w wiadomości) w celu przesłania odpowiedzi na przesłane pytania.Szczegóły przetwarzania danych przez każdą z jednostek znajdują się w ich politykach przetwarzania danych osobowych.

Wszystkie treści publikowane w serwisie są udostępniane na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa - użycie niekomercyjne - bez utworów zależnych 3. 0 Polska (CC BY-NC-ND 3. 0 PL), o ile nie jest to stwierdzone inaczej.

Podręcznik elektroniczny Dell Equallogic Ps6010xv

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik elektroniczny Dell Equallogic Ps6010xv

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik elektroniczny Dell Equallogic Ps6010xv