Podręcznik dla klinicystów Bosch Wfl 16 Series

Podręcznik dla klinicystów Bosch Wfl 16 Series to szczegółowy przewodnik dotyczący obsługi i konserwacji maszyny do frezowania Bosch Wfl 16 Series. Podręcznik zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące uruchamiania, działania i konserwacji maszyny, a także wskazówki dotyczące bezpiecznego użytkowania. Podręcznik zawiera również informacje dotyczące czyszczenia, przechowywania i konserwacji maszyny oraz jej podzespołów. Podręcznik jest dostępny zarówno w wersji papierowej, jak i w formacie elektronicznym, dzięki czemu użytkownicy mogą dostosować go do swoich potrzeb.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik dla klinicystów Bosch Wfl 16 Series

Poznaj swoje urządzenie dzięki instrukcjom obsługi.

Jeśli zapomniałeś gdzie położyłeś instrukcję dołączoną do swojego urządzenia, masz pomoc pod ręką. Wystarczy wprowadzić E-numer (numer typu modelu) swojego urządzenia, a my przeniesiemy Cię do dostępnych publikacji.

więcej

Dzięki rejestracji swoich urządzeń w MyBosch możesz uzyskać dostęp do Asystenta Serwisowego marki Bosch.

Jeśli Twój produkt jest już zarejestrowany w MyBosch, po prostu zaloguj się i wybierz produkt o który Ci chodzi, aby otrzymać wybrane dla Ciebie informacje i pomoc Asystenta Serwisowego marki Bosch – wszystko czego potrzebujesz i nic ponad to.

Masz kłopot ze znalezieniem tabliczki znamionowej i E-numeru (E-nr) urządzenia? Wejdź na poniższy link i wyszukaj tabliczkę znamionową.

Proszę wybrać swoją kategorię i podkategorię

Zaloguj się do istniejącego konta

 • Strona główna
 • Medycyna
 • Psychiatria i neurologia
 • Diagnoza psychiatryczna Praktyczny podręcznik dla klinicystów

Autor, Redaktor: James Morrison, Andruszko Robert

Waga produktu: 0. 62 kg

Realizacja zamówienia: 48 godzin

EAN: 9788323349068

Wysyłka od: 11. 50 PLN

 • Opis produktu
 • Parametry, autor, ISBN...
 • Opinie Klientów
 • Ten przystępny podręcznik krok po kroku objaśnia proces podejmowania decyzji diagnostycznych w procesie terapeutycznym. James Morrison, lekarz psychiatra z ogromnym doświadczeniem, przedstawia w nim zasady i schematy decyzyjne pozwalające określić wartość informacji pochodzących z różnych źródeł i stworzyć trafną diagnozę roboczą. Autor ilustruje praktyczne zastosowanie tych metod, prezentując studia przypadków od prostych do najtrudniejszych. Morrison porusza również takie zagadnienia, jak opracowanie diagnozy różnicowej i postępowanie w przypadku współwystępowania zaburzeń.
  Niniejsze wydanie zostało dostosowane do klasyfikacji DSM-5 oraz rozszerzone o nowe źródła i lektury zalecane.
  Diagnoza psychiatryczna jest pożądanym źródłem wiedzy dla studentów, rezydentów oraz ich nauczycieli. Książka ta, napisana przystępnym, potoczystym językiem, prowadzi czytelnika przez schematy diagnostyczne, które ułatwiają zrozumienie złożonego procesu dochodzenia do rozpoznania.
  Richard Balon, M. D., Wydział Psychiatrii, Wayne State University, Detroit, Stany Zjednoczone
  Drugie wydanie Diagnozy psychiatrycznej zachowuje treści, które były tak przydatne w pierwszym wydaniu, a jednocześnie wyczerpująco je aktualizuje pod kątem DSM-5. Choć podręcznik ten będzie szczególnie pomocny na kursach psychodiagnostyki, jego użyteczność docenią także doświadczeni klinicyści.
  Martin M. Antony, Ph. D., Wydział Psychologii, Ryerson University, Toronto, Ontario, Kanada
  TOM ZAWIERA
  PODSTAWY DIAGNOZY
  Droga prowadząca do diagnozy
  Początek pracy ze schematem diagnostycznym
  Metoda diagnostyczna
  Synteza zebranego materiału
  Radzenie sobie z niepewnością
  Współwystępowanie zaburzeń
  ELEMENTY KONSTRUKCYJNE DIAGNOZY
  Rozumienie pacjenta jako całości
  Choroby somatyczne a diagnoza psychiatryczna
  Diagnoza a ocena stanu psychicznego
  ZASTOSOWANIE PROCEDUR DIAGNOSTYCZNYCH
  Rozpoznawanie:
  – depresji i manii
  – lęku, strachu, obsesji i zamartwiania się
  – psychozy
  – problemów z pamięcią i myśleniem
  – szkodliwego używania substancji psychoaktywnych i innych uzależnień
  – zaburzeń osobowości i problemów w relacjach
  Poza diagnozą — stosowanie się do zaleceń lekarza, samobójstwo, przemoc
  Dr James Morrison jest wykładowcą psychiatrii na Oregon Health and Science University w Portland. Zdobył bogate doświadczenie zawodowe zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Jego cieszące się uznaniem podręczniki – w tym Wstępny wywiad diagnostyczny, DSM-5 bez tajemnic oraz Diagnoza psychiatryczna – pozwoliły tysiącom specjalistów i studentów lepiej zrozumieć zawiłości badania psychiatrycznego oraz diagnozy.

  Parametry

  • Tytuł: 

   Diagnoza psychiatryczna

   ISBN: 

   9788323349068

   Autor: 

   James Morrison

   Rok wydania: 

   2022

   Numer wydania: 

   2

   Liczba stron: 

   416

   Szerokość produktu: 

   15, 5

   Wysokość produktu: 

   23. 5

   Okładka: 

   miękka

   Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

   Niniejsza książka, napisana przez czołowego eksperta w dziedzinie terapii poznawczo-behawioralnej (CBT) oraz terapii par i rodzin, jest rezultatem połączenia nowatorskich badań i mądrości klinicznej. Frank M. Dattilio pokazuje, w jaki sposób techniki terapeutyczne - początkowo opracowane z myślą o indywidualnych pacjentach - zostały z powodzeniem zaadaptowane do pracy z parami i rodzinami zmagającymi się z problemami w związku oraz ze stresującymi zdarzeniami życiowymi.

   Książka łączy najnowszą wiedzę z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej z teoriami i ustaleniami dotyczącymi systemów rodzinnych, przywiązania, neurobiologii i regulacji emocji. Autor przedstawia praktyczne wnioski z badań pozwalające lepiej zrozumieć trudności, które skłaniają pary i rodziny do podjęcia terapii, oraz mechanizmy zmiany terapeutycznej. Koncentrując się na podstawowych założeniach i zasadach przeprowadzania interwencji, opisuje skuteczne metody:
   identyfikacji i modyfikacji myśli automatycznych,
   restrukturyzacji dysfunkcjonalnych schematów w kontekście rodziny,
   pracy nad problemami związanymi z regulacją emocji,
   poprawy umiejętności komunikowania się i rozwiązywania problemów,
   dokonywania wzajemnie uzgodnionych zmian w zachowaniu,
   ćwiczenia i utrwalania nowych umiejętności.

   Terapia poznawczo-behawioralna par i rodzin dostarcza niezbędnych narzędzi wszystkim klinicystom leczącym pary i rodziny, w tym terapeutom oraz doradcom małżeńskim i rodzinnym, psychologom klinicznym, pracownikom socjalnym, opiekunom duszpasterskim i psychiatrom. To nieocenione źródło wiedzy dla studentów i adeptów psychoterapii.

Podręcznik dla klinicystów Bosch Wfl 16 Series

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik dla klinicystów Bosch Wfl 16 Series

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik dla klinicystów Bosch Wfl 16 Series