Plakat ustawiający Canon Sx60 Realis SxgaPlus Lcos Projector

Canon SX60 Realis SXGA+ LCOS Projector to wysoce wydajny projektor do biur, klas i sal konferencyjnych. Jego wielkość jest zoptymalizowana do zastosowania w małych i średnich pomieszczeniach. Ma doskonałą jakość obrazu, zapewniając szerokie kąty widzenia i wysoką jasność. Dzięki technologii LCOS można uzyskać wysoką rozdzielczość w wyświetlaczu, co umożliwia wyświetlanie nawet najbardziej szczegółowych obrazów. Projektor ten jest wyposażony w wiele wyjść, takich jak HDMI, DVI i VGA, dzięki czemu można go łatwo podłączyć do różnych urządzeń. Jest to doskonała opcja do prezentacji wymagających wyjątkowej jakości.

Ostatnia aktualizacja: Plakat ustawiający Canon Sx60 Realis SxgaPlus Lcos Projector

Pobieranie sterowników
Canon REALiS SX60


Kroki, aby ręcznie zaktualizować sterowniki REALiS SX60:

Podstawowe sterowniki REALiS SX60 można uzyskać za pośrednictwem systemu%%os%% lub przeprowadzając aktualizację systemu Windows®. Wbudowany sterownik obsługuje podstawowe funkcje sprzętu SX60.Postępuj zgodnie z naszym pełnym przewodnikiem krok po kroku, aby zaktualizować sterowniki urządzeń Canon.

Producent: Canon
Grupa: Projektor
Wersja: REALiS
Seria: SX60
Systemy operacyjne: Windows XP, Vista, 7, 8, 10, 11

Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | EULA | Polityka prywatności | Warunki | Odinstaluj

Automatyczna aktualizacja sterowników REALiS SX60:

Sugestia: Użytkownicy Windows, którzy nie mają doświadczenia w aktualizacji sterowników urządzeń typu Canon Projektor, mogą skorzystać z narzędzia DriverDoc [DriverDoc - Produkt Solvusoft], aby łatwiej pobrać najnowsze sterowniki Canon REALiS SX60. DriverDoc zapewnia oszczędność czasu i zachodu poprzez automatyczne pobieranie i instalację prawidłowych sterowników SX60.

Największą zaletą korzystania z DriverDoc jest dostęp do bazy ponad 2 150 000 sterowników (z codziennymi aktualizacjami), dzięki czemu wszystkie sterowniki na Twoim komputerze, a nie tylko z kategorii Projektor, pozostaną zawsze aktualne.

Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | Odinstaluj


Częste pytania dotyczące aktualizacji SX60


Jaki jest powód aktualizacji sterowników SX60?

Zaktualizowane sterowniki mogą odblokować funkcje Projektor, zwiększyć wydajność komputera i zmaksymalizować potencjał posiadanego sprzętu. Zagrożenia związane z instalacją błędnych sterowników SX60 to awarie systemu, spadek wydajności i ogólny brak stabilności.

Kiedy należy zaktualizować sterowniki SX60?

Aby uzyskać optymalną wydajność sprzętową SX60, należy aktualizować sterowniki urządzeń raz na kilka miesięcy. org/Question">

Czy możesz wyjaśnić, co robią sterowniki Projektor Canon?

Sterowniki urządzeń umożliwiają urządzeniom sprzętowym komunikację z systemem operacyjnym. Canon stworzył te niewielkie programy specjalnie dla SX60, aby umożliwić tego rodzaju komunikację. org/Question">

Jak zaktualizować sterowniki SX60?

Dwa główne sposoby aktualizacji sterowników REALiS SX60 obejmują aktualizację ręczną za pomocą Menedżera urządzeń lub automatyczną, poprzez oprogramowanie do aktualizacji sterowników.Problemy dotyczące aktualizacji sterowników

Możliwe jest powiązanie błędów REALiS SX60 z uszkodzonymi lub przestarzałymi sterownikami systemowymi. Sterowniki sprzętu komputerowego ulegają awarii bez wyraźnego powodu. Ekscytująca wiadomość jest taka, że prawdopodobnie możesz zaktualizować sterowniki urządzeń Projektor, aby uniknąć usterek.

Nie jest to proste, aby uzyskać sterowniki REALiS SX60 ze względu na dużą i mylącą oficjalną stronę firmy Canon. Nawet doświadczeni, doświadczeni technicy ludzie z dobrym nawykiem aktualizowania sterowników urządzeń REALiS SX60, nadal mogą znaleźć cały proces instalacji i aktualizacji czasochłonne i denerwujące. Problemy można pogorszyć tylko wtedy, gdy zainstalujesz niewłaściwy sterownik dla sprzętu.

Zdecydowanie zaleca się używanie programu aktualizującego sterowniki, ponieważ aktualizacje mogą być czasochłonne i złożone. Narzędzie do aktualizacji sterowników upewnia się, że sterowniki systemu operacyjnego komputera są aktualne i są poprawnie dopasowane do sprzętu w systemie. Korzystanie z zapasowego systemu sterownika pomaga przywrócić dowolny sterownik do poprzedniej wersji, jeśli wystąpi problem.


5 najpopularniejszych sterowników REALiS (16 Modele)


 • SX50


 • SX6


 • SX6000


 • SX6000 D


 • SX7Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | Odinstaluj(Reklama)

Zaktualizuj sterowniki Canon REALiS SX60 jednym kliknięciem w DriverDoc:PowerShot SX60 HS

Doskonałe przybliżenie szczegółów odległej przyrody. Wszechstronny i pełen funkcji aparat z 65-krotnym przybliżeniem i Wi-Fi, który łączy dobrą zabawę i zaawansowaną regulację, pozwala fotografować rozległe krajobrazy.

Korzyści

 • Potężne 65-krotne przybliżenie odkrywa odległe szczegóły jak nigdy dotąd
 • Szybkość i elastyczność — gwarancja oczekiwanego ujęcia
 • Zaprojektowane z myślą o dużym przybliżeniu i wygodzie
 • Piękne, ostre zdjęcia i płynne filmy Full HD — za dnia lub nocą
 • Zdalne zdjęcia i łatwe udostępnianie przez Wi-Fi i NFC

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon PowerShot SX60 HS

Odległe i panoramiczne zdjęcia

Ogromny zakres atrakcyjnych zdjęć. Niewiarygodne 65-krotne przybliżenie i szeroki kąt 21 mm pozwalają fotografować wszystko — od przybliżeń odległej przyrody po rozległe krajobrazy.

Śledzenie bez wysiłku

Możesz w prosty sposób śledzić odległe obiekty przy dużym zbliżeniu. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby funkcja pomocy w zbliżaniu i kadrowaniu szybko poszerzyła fotografowany kadr — co ułatwi znalezienie obiektu — i ponownie przybliżyła obiekt, gdy zwolnisz przycisk. Ulepszony tryb automatyczny samoczynnie poszerzy kadr wtedy, gdy obiekt zacznie go opuszczać i pomoże w utrzymaniu obiektu we wstępnie ustawionym formacie.

Wygodne, stabilne fotografowanie

Produkt zaprojektowano z myślą o wygodzie użytkownika. Możesz cieszyć się bardziej stabilnymi ujęciami nawet przy pełnym zbliżeniu i bez wysiłku wykonywać zdjęcia przez długi czas dzięki udoskonalonemu ergonomicznemu uchwytowi. Wizjer elektroniczny zapewnia obsługę zbliżoną do tej znanej z lustrzanki i wyraźny obraz w bardzo jasnym otoczeniu. Silnik ultradźwiękowy (USM) zapewnia szybkie i ciche ostrzenie i przybliżanie.

Doskonała jakość w każdym oświetleniu

Zdjęcia wykonywane w dzień i w nocy będą dokładnie takie, jak je pamiętasz. System HS firmy Canon — połączenie procesora DIGIC 6 i matrycy CMOS o rozdzielczości 16, 1 MP — zapewnia wyjątkową jakość obrazu i doskonałe efekty przy słabym oświetleniu. Umożliwia to łatwe uchwycenie prawdziwego nastroju chwili bez lampy błyskowej czy statywu.

Ostre zdjęcia za każdym razem

Dzięki inteligentnemu optycznemu stabilizatorowi obrazu nie musisz się martwić o drgania aparatu niweczące twój wysiłek. Aparat automatycznie dostosowuje się i zapewnia ostre, szczegółowe zdjęcia nawet wtedy, gdy wykonujesz je w pełnym przybliżeniu lub z ręki w warunkach słabego oświetlenia. Ponadto filmy będą wyjątkowo stabilne dzięki 5-osiowej stabilizacji obrazu Enhanced Dynamic IS.

Chwytaj każdą chwilę

Życie przemija. Nie trać ani jednej ważnej chwili i rejestruj zadziwiające ujęcia dzięki wysokiej szybkości reakcji i stabilnym, szybkim seriom zdjęć.

Niesamowite obrazy w prosty sposób

Tryb Smart Auto pozwala łatwo wykonywać fantastyczne zdjęcia i filmy. Funkcja hybrydowej automatyki pozwala tworzyć atrakcyjne filmowe podsumowanie zdjęć z całego dnia w jakości HD (720p).

Realistyczne filmy na wyciągnięcie ręki

Tworzenie zadziwiających filmów jest łatwe. Wystarczy jedno naciśniecie przycisku, by nagrywać płynne, realistyczne filmy Full HD 60 kl/s z wyraźnym i czystym dźwiękiem stereo dzięki cichej pracy funkcji regulacji i przybliżania. Można też podłączyć mikrofon zewnętrzny i ręcznie ustawić poziom dźwięku w aparacie, uzyskując wyższą elastyczność pracy.

Pełna kontrola

Odkryj twórcze umiejętności. Zdjęcia i filmy z pełną regulacją ekspozycji. Format RAW i system akcesoriów EOS otwierają świat nowych możliwości.

Łączność Wi-Fi


Korzystaj ze swobody, jaką daje łączność Wi-Fi. Możesz przesyłać obrazy i filmy do portali społecznościowych wprost z aparatu. Ponadto można przesłać je do smartfona lub tabletu za pomocą przycisku łączenia z urządzeniem przenośnym i funkcji NFC. Aplikacja Canon CameraWindow pozwala zdalnie sterować aparatem ze smartfona i wygodnie tworzyć kopie zapasowe z synchronizacją obrazu.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon PowerShot SX60 HS, jego cechach i możliwościach.

Potężne 65-krotne szerokokątne przybliżenie

130-krotne przybliżenie obrazu w znakomitej jakości

Stabilne zdjęcia i filmy w każdej sytuacji

Matryca CMOS o rozdzielczości 16, 1 MP

Znakomite zdjęcia w słabym świetle

Wydajny procesor DIGIC

Łatwe wyszukiwanie obiektu przy maksymalnym zbliżeniu

Odchylany – oglądanie pod dowolnym kątem

Wizjer zewnętrzny z ostrym i wyraźnym obrazem

Bezprzewodowe udostępnianie zdjęć i tworzenie kopii zapasowej

Funkcja NFC upraszcza udostępnianie zasobów smartfona

Łatwe rejestrowanie obrazu i funkcja podsumowania filmu

Bardzo szybki AF i serie zdjęć w formacie RAW

Różne proporcje obrazów RAW

Większa płynność filmów o rozdzielczości 1080p

Regulacja przysłony, migawki i czułości ISO w filmach

6 wyjątkowych zdjęć z jednego ujęcia

Tworzenie zdjęć HDR bez statywu

Sterowanie aparatem ze smartfona

Podłączanie opcjonalnego mikrofonu

 • Aparat cyfrowy PowerShot SX60 HS
 • Dekiel na obiektyw (z paskiem)
 • Pasek na szyję NS-DC11
 • Akumulator NB-10L
 • Ładowarka CB-2LCE
 • Przewód zasilający
 • Zestaw podręczników użytkownika

lub

Plakat ustawiający Canon Sx60 Realis SxgaPlus Lcos Projector

Bezpośredni link do pobrania Plakat ustawiający Canon Sx60 Realis SxgaPlus Lcos Projector

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Plakat ustawiający Canon Sx60 Realis SxgaPlus Lcos Projector