Obsługa Podręcznik użytkownika Emerson Designer Remote Cf759htw00

Emerson Designer Remote CF759HWT00 to wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania, który umożliwia łatwe i wygodne sterowanie urządzeniami w domu. Pilot może być używany do sterowania urządzeniami takimi jak telewizory, odtwarzacze DVD, zestawy kina domowego, kamery, systemy audio, systemy kontroli temperatury i innymi urządzeniami. Pilot może bezprzewodowo wysyłać i odbierać sygnały dla wszystkich wyżej wymienionych urządzeń, co pozwala na szybkie i łatwe sterowanie dowolnym urządzeniem w domu. Pilot obsługuje również inne dodatkowe funkcje, takie jak automatyczne zaprogramowanie i wybór kodu producenta, który umożliwia jego kompatybilność ze wszystkimi głównymi markami urządzeń. Pilot posiada również podręcznik użytkownika, który zawiera informacje na temat instalacji, konfiguracji i korzystania z urządzenia oraz innych funkcji, które można wypróbować.

Ostatnia aktualizacja: Obsługa Podręcznik użytkownika Emerson Designer Remote Cf759htw00

Aplikacje InControl stanowią technologiczne serce wygody pokładowej Land Rovera, zapewniając dokładną kontrolę środowiska, nawigację, rozrywkę i bezpieczeństwo, a także bezproblemową łączność ze światem. W zależności od zakupionych funkcji InControl, należy utworzyć konto i dokonać aktywacji wybranych usług InControl.

JAK UZYSKAĆ PEŁNĄ FUNKCJONALNOŚĆ SYSTEMU INCONTROL

Aktywacja InControl Protect

Aby skorzystać z usług Protect, należy wykonać trzy proste kroki: utworzyć konto online, zarejestrować samochód i aktywować usługi InControl, które zostały zakupione.Dowiedz się więcej
* W niektórych modelach, usługi Protect są objęte funkcją Remote.

Instalacja karty SIM

Aby móc korzystać z funkcji łączności InControl, takich jak punkt dostępowy Wi-Fi i usługi Pro Services, należy zainstalować kartę SIM z odpowiednią umową transmisji danych.Dowiedz się więcejODKRYJ WIFI HOTSPOT

FUNKCJA INCONTROL PRO SERVICES

APLIKACJE INCONTROL

Aplikacja InControl jest dostępna do pobrania poprzez Apple App Store kub Google Play na większość smartfonów z systemami Android i Apple iOS. Należy zainstalować aplikacje InControl w celu wyszukania kompatybilnych aplikacje dla własnego urządzenia.DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJPRZEGLĄDANIE APLIKACJI INCONTROL

SYSTEMY TOUCH PRO I TOUCH PRO DUO

INCONTROL SECURE

Funkcja Secure Tracker śledzi lokalizację pojazdu alarmując użytkownika o ewentualnej próbie kradzieży, przekazując aktualną lokalizację auta odpowiednim służbom ułatwiając szybkie odzyskanie pojazdu.

POMOC LAND ROVER INCONTROL

MÓJ LAND ROVER INCONTROL

Zarejestruj i zaloguj się na stronie Mój Land Rover InControl aby dopasować funkcjonalność systemu InControl do swoich potrzeb.

POMOC LAND ROVER INCONTROL

Z przyjemnością udzielimy Państwu wszystkich niezbędnych informacji na temat systemu InControl oraz pomożemy rozwiązać powstałe problemy.

ZASADY I WARUNKI

Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Jaguar InControl oraz informacjami dotyczącymi ochrony danych.

Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Land Rover w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.

hp-support-head-portlet

Działania

 • ${title}

Trwa ładowanie...

hp-contact-secondary-navigation-portletPomoc techniczna HP dla klientów

Szukaj

hp-hero-support-search

Przeszukaj wszystkie tematy pomocy

 • Wszystko
 • Oprogramowanie, sterowniki i aktualizacje
 • Rozwiązywanie problemów
 • Jak…
 • Informacje o produktach
 • Podręczniki użytkownika
 • Anuluj

  Przykłady: “LaserJet Pro P1102 zacięcie papieru”, “HP 250 G4 bluetooth”

  hp-share-print-widget-portlet
  • Informacja

   Dowiedz się, jak zaktualizować system do Windows 11

   Przewodnik aktualizacji do systemu Windows 11

  • Opinie
  hp-detect-load-my-device-portlet
  hp-product-information-portlet

  Masz już konto HP? Wybierz z posiadanych przez ciebie produktów.Zaloguj się/Zarejestruj się

  HP Remote Graphics Software (RGS)

  Wybierz inną serię produktów

  Dodaj ten produkt do Mojego pulpitu

  Ten produkt został dodany do pulpitu

  hp-product-builder-portlethp-pdp-secondary-navigation-portlet

  hp-promotion-tiles-portlethp-country-locator-portlet

  Kraj/region:Polskahp-product-warranty-check

  Sterowniki i pliki do pobrania

  Pobierz i zainstaluj najnowsze sterowniki i oprogramowanie dla produktów Brother

  Zobacz pliki do pobrania

  Obsługa Podręcznik użytkownika Emerson Designer Remote Cf759htw00

  Bezpośredni link do pobrania Obsługa Podręcznik użytkownika Emerson Designer Remote Cf759htw00

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Obsługa Podręcznik użytkownika Emerson Designer Remote Cf759htw00