Księga danych Canon Easy Photoprint Pro 1 0

Canon Easy Photoprint Pro to księga danych, która została stworzona w celu pomocy użytkownikom w tworzeniu i drukowaniu zdjęć, a także w zarządzaniu i współdzieleniu albumów. Księga danych pozwala użytkownikom tworzyć i drukować zdjęcia z komputerów, smartfonów i tabletów za pośrednictwem sieci Wi-Fi, a także zarządzać albumami, współdzielić i udostępniać zdjęcia innym użytkownikom. Księga danych Canon Easy Photoprint Pro 1 0 oferuje szereg funkcji, w tym możliwość wyboru wielu formatów wydruku, wybór różnych materiałów do druku, opcje edycji i różne ustawienia trybu druku.

Ostatnia aktualizacja: Księga danych Canon Easy Photoprint Pro 1 0

Dziękujemy za korzystanie z produktów firmy Canon.

Zakończono świadczenie usługi Easy-PhotoPrint+.

Prosimy używać naszej nowej aplikacji Easy-PhotoPrint Editor.

Drukowanie fotografii i elementów przy użyciu narzędzia Easy-PhotoPrint Editor

Easy-PhotoPrint Editor to aplikacja do łatwego drukowania różnych fotografii i innych elementów.

Możesz nie tylko wydrukować swoją kolekcję fotografii, ale też drukować fotografie z witryn do udostępniania zdjęć i tworzyć spersonalizowane kalendarze, kolaże, plakaty i inne elementy przy użyciu różnych szablonów.

 • Pobierz aplikację Easy-PhotoPrint Editor ze sklepu tutaj.
Aplikacja Easy-PhotoPrint Editor firmy Canon - Canon Poland

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE DRUKOWANIA

Technologia ułatwia wykonywanie tysięcy zdjęć na przestrzeni lat, z którymi następnie niewiele się dzieje. A może warto wykorzystać je w „rzeczywistym” świecie? Aplikacja Canon Easy-PhotoPrint Editor to prosty sposób na to, by przekształcić ulubione zdjęcia w stylowe odbitki lub wyjątkowe upominki w niezwykle kreatywny i spersonalizowany sposób – ułatwia ona drukowanie i zapewnia dobrą zabawę.

Aplikacja jest zgodna z wieloma drukarkami firmy Canon, w tym z drukarkami serii PIXMA. Można jej używać na różnych urządzeniach, w tym smartfonach i tabletach (z systemem iOS i Android), a użytkownicy komputerów PC i Mac mogą korzystać z wersji dla komputerów stacjonarnych. Aby szybko podłączyć drukarkę do aplikacji, kliknij ikonę drukarki w górnym rogu ekranu głównego i wybierz drukarkę Canon z listy Available Printers (Dostępne drukarki).

Twórz spersonalizowane odbitki, kartki i plakaty do szkoły lub upominki dla członków rodziny. Możesz także użyć aplikacji do edycji zdjęć przed przesłaniem ich do serwisów społecznościowych.

Wybieranie zdjęć

Zdjęcia można wybierać z różnych usług pamięci masowej, w tym z serwisów społecznościowych lub z galerii aparatu w smartfonie.

Aplikacja Canon Easy-PhotoPrint Editor jest wyposażona w wiele opcji umożliwiających wybór zdjęć, z którymi chcesz pracować. Zdjęcia i dokumenty można wybierać bezpośrednio z urządzenia (kliknij przycisk Browse (Przeglądaj)) lub z wielu popularnych zewnętrznych serwisów w chmurze i platform społecznościowych, takich jak image. canon, Dropbox, Facebook, Google Drive, Instagram i OneDrive. Ta przydatna konfiguracja pozwala zaoszczędzić czas, jeśli masz wiele zdjęć na różnych platformach.

Po rozpoczęciu pracy z szablonem możesz go zapisać – wystarczy, nacisnąć przycisk Save (Zapisz). Szablon zostanie zapisany w karcie Your Items (Twoje elementy) na ekranie głównym i będzie można do niego wrócić w przyszłości. Aby mieć szybki i łatwy dostęp, możesz także dodać ulubione szablony do menu Favourites (Ulubione) poprzez kliknięcie symbolu gwiazdki. Narzędzie filtrowania szablonów (dostępne w każdym ustawieniu menu głównego) jest również doskonałą funkcją pozwalającą oszczędzać czas. Dzięki niej można wybierać szablony na podstawie określonych kryteriów, w tym rozmiaru papieru i liczby obrazów.

Personalizacja zdjęć

Canon Easy-PhotoPrint Editor jest intuicyjną i prostą aplikacją, która spodoba się osobom lubiącym kreatywną pracę – bez względu na wiek. W przypadku drukowania i personalizacji zdjęć dostępne są różne opcje, które można wybrać na ekranie głównym.

Aby szybko i łatwo wydrukować pojedyncze obrazy, wybierz opcję Photos (Zdjęcia). Dzięki temu można wykadrować obraz lub dodać stylowy efekt filtra. Jeśli chcesz dalej personalizować swoje zdjęcia, zalecamy wybranie opcji Photo Layout (Układ zdjęć), która umożliwia dodawanie efektów specjalnych, takich jak zmiana koloru tła, w tym tekstu, dodanie ramki do zdjęć i użycie kreatywnego narzędzia Stamps (Stemple). Opcje te są również dostępne w wielu innych szablonach. Narzędzie Stemple zawiera różne ikony graficzne, takie jak strzałki, dymki głosowe, zwierzęta, liczby i symbole, dzięki czemu można dodawać unikalne i artystyczne wzory do każdego montażu fotografii.

Tworzenie kolaży

Aplikacja Canon Easy-PhotoPrint Editor została zaprojektowana z myślą o całej rodzinie, a opcja Scrapbook umożliwia zebranie wspomnień ze specjalnego wydarzenia w wyjątkowym albumie z wycinkami, który będzie źródłem radości dla Ciebie i innych osób.

Możesz wybierać projekty opakowań papierowych, które można dostosować za pomocą ozdobnych stempli, tekstu i zdjęć, aby uzyskać spersonalizowany efekt wykończeniowy. W przypadku zastosowania szablonu z wieloma naklejkami usuń zaznaczenie pola Add the same image to all frames (Dodaj ten sam obraz do wszystkich ramek), jeśli chcesz uzyskać różne obrazy. Możesz także dostosować naklejki za pomocą ramek, stempli, tekstu i kolorów tła, aby uzyskać wyjątkowe wykończenie.

Administrowanie firmą i gospodarstwem domowym

Możesz tworzyć i drukować plakaty z wykorzystaniem ulubionych zdjęć, a do wyboru masz wiele wzorów do wykorzystania na imprezę lub w działalności biznesowej. pl/apps/easy-photoprint-editor-app/">Canon Easy-PhotoPrint Editor nie służy tylko do obsługi rodzinnych zdjęć i ciekawych projektów fotograficznych. Tej aplikacji można używać także do zawodowych i prywatnych działań administracyjnych. Na przykład dostępne są szablony plakatów, w tym projekty dotyczące sprzedaży i bezpieczeństwa, które można dostosować do potrzeb firmy. Dostępne są także opcje drukowania zdjęć legitymacyjnych, projektowania własnych wizytówek oraz tworzenia kalendarza z szablonami 1-, 6- lub 12-miesięcznymi.

Dzięki technologii smartfonów i pomysłowym aplikacjom, takim jak Canon Easy-PhotoPrint Editor, drukowanie zdjęć może być zabawnym i kreatywnym procesem. To doskonałe, łatwo dostępne narzędzie zarówno do użytku biznesowego, jak i osobistego. Dzięki drukarce Canon PIXMA ta metoda drukowania pozwala oszczędzać czas i umożliwia przekształcanie wyjątkowych, uwiecznionych cyfrowo wydarzeń w cenne produkty, które sprawią radość Tobie i innym osobom.

Autorka: Claire Gillo

Powiązane artykuły

Wiele przydatnych wskazówek dotyczących fotografii, przewodniki oraz wywiady. W sekcji „Zainspiruj się” znajdziesz między innymi porady jak wybrać najlepszy aparat czy drukarkę, aby móc realizować swoje pomysły.

Wróć do wszystkich wskazówek i technik

lub

MP Navigator EX

Ta aplikacja umożliwia skanowanie, zapisywanie i drukowanie zdjęć oraz dokumentów. Pozwala także edytować zdjęcia i dołączać je do wiadomości e-mail.

MP Navigator EX umożliwia skanowanie wielu dokumentów jednocześnie i skanowanie obrazów większych niż płyta szklana. Ponadto zeskanowane obrazy można zapisać, dołączyć do wiadomości e-mail lub poddać edycji i wydrukować.

SPRAWDZANIE DOSTĘPNOŚCI PLIKÓW DO POBRANIA

Powrót do początku

My Image Garden

My Image Garden to przydatny program, który umożliwia porządkowanie i drukowanie zdjęć. Instalacja programu My Image Garden jest opcjonalna. Jednak w celu pełnego wykorzystania możliwości drukarki PIXMA jest ona zalecana.

Zdjęcia zostaną automatycznie ponownie uporządkowane w trybie kalendarza na podstawie daty wykonania. Jeśli została skonfigurowana funkcja rozpoznawania twarzy, program My Image Garden automatycznie znajdzie wszystkie zdjęcia w komputerze i uporządkuje je według osób na zdjęciach. Dzięki programowi My Image Garden można łatwo tworzyć i drukować kolaże fotograficzne, kartki okolicznościowe i kalendarze za pomocą dołączonego zestawu szablonów. Ponadto można drukować bezpośrednio na płytach przystosowanych do zadrukowania, korzystając z funkcji drukowania na płytach.

SPRAWDZANIE DOSTĘPNOŚCI PLIKÓW DO POBRANIA

Powrót do początku

Quick Menu

Quick Menu to narzędzie, które udostępniono w początkowym zestawie oprogramowania do obsługi drukarki. Ułatwia ono uruchamianie aplikacji i instrukcji dostarczonych z drukarką oraz zapewnia dostęp do informacji o produkcie w trybie online. Instalacja narzędzia Quick Menu jest opcjonalna, jednak zaleca się wykonanie tej czynności w celu wykorzystanie wszystkich możliwości drukarki.

Ponadto po zainstalowaniu programu My Image Garden można wyświetlać pokazy slajdów na wyświetlaczu komputera.

Uwaga: narzędzie Quick Menu zastąpiło narzędzie Solution Menu EX.

Można również pobrać przydatną instrukcję obsługi narzędzia Quick Menu. 

Easy-WebPrint EX

Easy-WebPrint EX to wtyczka do przeglądarki Windows Internet Explorer, która ułatwia wybieranie najważniejszych części strony, które są następnie łączone w jeden dokument gotowy do wydrukowania. Dostępne funkcje obejmują podgląd wydruku, przycinanie i edycję układu.

SPRAWDZANIE DOSTĘPNOŚCI PLIKÓW DO POBRANIA

Powrót do początku

My Printer

My Printer to narzędzie, które umożliwia dostęp do ustawień drukarki, takich jak źródło papieru, i ich zmianę. Instalacja narzędzia My Printer jest opcjonalna, jednak zaleca się wykonanie tej czynności w celu wykorzystanie wszystkich możliwości drukarki.

Narzędzie My Printer pozwala zdiagnozować, czy nie wystąpiły problemy z konfiguracją sterownika, i naprawić wszelkie wykrywane problemy.

Ponadto można uzyskać dostęp do informacji dotyczących rozwiązywania problemów, które mogą pomóc np. w przypadku rozmazywania się atramentu.

Narzędzie My Printer udostępniono w początkowym zestawie oprogramowania do obsługi drukarki. pl/support/consumer_products/software/my-printer. pl/media/image006_tcm125-1129528. jpg" alt="MyPrinter"/>

Easy-PhotoPrint Editor

Easy-PhotoPrint Editor to oprogramowanie do drukowania obrazów przechowywanych na komputerze lub w chmurze.

Umożliwia ono edycję i drukowanie różnych produktów, takich jak karty czy kalendarze. pl/support/consumer_products/software/easy-photoprint-editor. html">SPRAWDZANIE DOSTĘPNOŚCI PLIKÓW DO POBRANIA

Powrót do początku

IJ Scan Utility

Jest to aplikacja, która ułatwia skanowanie zdjęć i dokumentów dzięki prostej procedurze skanowanie za pomocą jednego kliknięcia, która pozwala oszczędzać czas. pl/support/consumer_products/software/ij-scan-utility. pl/media/IJ_Scan_Utility_tcm125-1969864. png" alt="Canon IJ Network Tool"/>

Print Studio Pro

Print Studio Pro to wtyczka zaprojektowana specjalnie z myślą o profesjonalnych drukarkach PIXMA, która umożliwia dostosowanie określonych ustawień w celu uzyskania profesjonalnej jakości wydruków fotograficznych. pl/support/consumer_products/software/print-studio-pro. html">SPRAWDZANIE DOSTĘPNOŚCI PLIKÓW DO POBRANIA

Powrót do początku

PosterArtist Lite

Ta aplikacja jest wersją programu PosterArtist z ograniczonym zakresem funkcji. Następujące funkcje są niedostępne w programie PosterArtist Lite:

 • Automatyczne projektowanie
 • Prowadnica, siatka i linijka
 • Tworzenie kodów QR
 • Drukowanie danych zmiennych
 • Część funkcji retuszowania obrazu
 • Ustawienia bezpieczeństwa elementów graficznych (ustawienia dotyczące ograniczeń użytkowania i edycji)
 • Korekcja oświetlenia otoczenia
 • Sprawdzanie projektu
 • Wspomaganie projektowania
 • Szybka wymiana
 • Zapisywanie i aktualizacja migawek elementów graficznych

Aplikacja PosterArtist Lite zawiera mniej elementów graficznych niż aplikacja PosterArtist.

PosterArtist

Aplikacja PosterArtist udostępnia 200 szablonów przeznaczonych do dalszej edycji, ponad 1000 bezpłatnych obrazów i grafik, blisko 150 elementów tła, ponad 150 ramek, wybór elementów grafiki tekstowej i wiele innych pozycji. Dzięki temu, aplikacja pozwala na łatwe i szybkie tworzenie profesjonalnie wyglądających plakatów. pl/support/consumer_products/software/posterartist. html">SPRAWDZANIE DOSTĘPNOŚCI PLIKÓW DO POBRANIA

Powrót do początku

Easy PhotoPrint Pro

Easy PhotoPrint Pro to dodatek do programów Adobe Photoshop i Digital Photo Professional. Program Easy-PhotoPrint Pro ułatwia drukowanie zdjęć w różnych stylach, na przykład drukowanie na całej stronie bez obramowania, drukowanie indeksu zdjęć, drukowanie monochromatyczne i w trybie Adobe RGB. pl/support/consumer_products/software/easy-photoprint-pro. html">SPRAWDZANIE DOSTĘPNOŚCI PLIKÓW DO POBRANIA

Powrót do początku

Creative Park

Creative Park to ogólnodostępny serwis internetowy, który umożliwia tworzenie spersonalizowanych kart okolicznościowych, kalendarzy i wielu innych produktów fotograficznych i papierowych.

Zobacz Creative Park już teraz

Powrót do początku

Oprogramowanie archiwalne

Skorzystaj z poniższych łączy, aby uzyskać dostęp do opisów starszego oprogramowania firmy Canon, które zostało zastąpione nowymi pozycjami.

Easy PhotoPrint EX

Uwaga: program Easy-Photo Print EX został zastąpiony programem My Image Garden. Wszystkie funkcje programu Easy-PhotoPrint EX są dostępne w oprogramowaniu My Image Garden.

Program Easy-Photo Print Ex firmy Canon umożliwia drukowanie atrakcyjnych zdjęć w łatwy, szybki i przyjemny sposób. 

Program Easy-Photo Print EX zapewnia dużo kreatywnych możliwości właścicielom urządzeń PIXMA, w tym możliwość drukowania zdjęć bez obramowania, albumów, kalendarzy, a nawet naklejek fotograficznych. pl/support/consumer_products/software/easy-photoprint-ex. pl/media/Canon_Easy_PhotoPrint_EX_tcm125-1129536. png" alt="Easy PhotoPrint EX"/>

CD-LabelPrint

Należy pamiętać, że program CD-LabelPrint został zastąpiony oprogramowaniem My Image Garden. Dzięki programowi CD-LabelPrint można łatwo tworzyć spersonalizowane etykiety płyt CD i DVD, korzystając z własnych obrazów i tekstu.

Najnowszą wersję programu My Image Garden można pobrać, wybierając swoje urządzenie na stronie serii PIXMA.

Powrót do początku

Solution Menu EX

Uwaga: narzędzie Solution Menu EX zostało zastąpione narzędziem Quick Menu. Wszystkie funkcje narzędzia Solution Menu EX są teraz dostępne w narzędziu Quick Menu.

Solution Menu EX ułatwia dostęp do instrukcji obsługi urządzenia PIXMA i oprogramowania do drukowania zdjęć. 

Księga danych Canon Easy Photoprint Pro 1 0

Bezpośredni link do pobrania Księga danych Canon Easy Photoprint Pro 1 0

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Księga danych Canon Easy Photoprint Pro 1 0