Dokumentacja techniczno-eksploatacyjna Canon Imagerunner Advance 615 If

Dokumentacja techniczno-eksploatacyjna Canon Imagerunner Advance 615 If to wysoce wydajny i wszechstronny urządzenie wielofunkcyjne, które oferuje szybkie i łatwe drukowanie, skanowanie, kopiowanie i faksowanie. Urządzenie jest wyposażone w wyświetlacz dotykowy LCD o przekątnej 15 cali, który umożliwia łatwą obsługę i wizualizację zadań. Urządzenie posiada również szybki procesor o wydajności do 5 GHz, co pozwala na szybkie wykonywanie skomplikowanych zadań. Dokumentacja techniczno-eksploatacyjna Canon Imagerunner Advance 615 If zawiera szczegółowe informacje dotyczące instalacji, konfiguracji, ustawień, konserwacji, napraw i wsparcia technicznego, dzięki czemu użytkownicy mogą w pełni wykorzystać potencjał urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Dokumentacja techniczno-eksploatacyjna Canon Imagerunner Advance 615 If

Szukasz: Toner do Canon iR-ADV 615 marki JetWorld?

Dobrze trafiłeś! Tutaj kupisz świetnej jakości Toner do Twojej drukarki Canon iR-ADV 615. JetWorld to świetny wybór, znakomita jakość i dobra cena to główne cechy oferowanego materiału. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży materiałów do urządzeń drukujących starannie wybraliśmy marki, które najlepiej sprawdzają się w drukarkach, taka jak JetWorld. Z powodzeniem sprzedajemy od lat do klientów indywidualnych jak i firm oraz duzych instytucji. Postaw z nami na sprawdzone materiały!

Dane techniczne:

Wydajność: 51. 5 tys stron

Pasuje do: Canon imageRUNNER Advance Canon iR-520 Series, Canon iR-525i II, Canon iR-525iF II, Canon iR-525iZ II, seria Canon iR-610, Canon iR-615i II, Canon iR-615iF II, Canon iR-615iZ II, seria Canon iR-710, Canon iR-715i II, Canon iR-715iF II, Canon iR-715iZ II, seria Canon iR-790, Canon iR-795i II, Canon iR-795iF II, Canon iR-795iZ II, Canon imageRUNNER ADVANCE DX 527i, Canon imageRUNNER ADVANCE DX 527iz, Canon imageRUNNER ADVANCE DX 617i, Canon imageRUNNER ADVANCE DX 617iz, Canon imageRUNNER ADVANCE DX 717i, Canon imageRUNNER ADVANCE DX 717iz

Posiada certyfikaty ISO: Tak

Ten produkt możesz szukać także pod hasłem: 2725C001

Kompatybilny z drukarkami: Canon imageRUNNER Advance Canon iR-520 Series, Canon iR-525i II, Canon iR-525iF II, Canon iR-525iZ II, seria Canon iR-610, Canon iR-615i II, Canon iR-615iF II, Canon iR-615iZ II, seria Canon iR-710, Canon iR-715i II, Canon iR-715iF II, Canon iR-715iZ II, seria Canon iR-790, Canon iR-795i II, Canon iR-795iF II, Canon iR-795iZ II, Canon imageRUNNER ADVANCE DX 527i, Canon imageRUNNER ADVANCE DX 527iz, Canon imageRUNNER ADVANCE DX 617i, Canon imageRUNNER ADVANCE DX 617iz, Canon imageRUNNER ADVANCE DX 717i, Canon imageRUNNER ADVANCE DX 717iz

Nie możesz znaleźć tonera lub tuszu do swojego urządzenia? Pomożemy dobrać odpowiedni produkt i profesjonalnie doradzimy.

Z Encyklopedia Zarządzania

Eksploatacja
Polecane artykuły
 • Controlling produkcji
 • Zarządzanie produkcją
 • Dobra praktyka produkcyjna
 • Linia produkcyjna
 • Instrukcja stanowiskowa
 • Zarządzanie bezpieczeństwem pracy
 • Jakość produkcji
 • Jidoka
 • Total Productive Maintenance

Eksploatacja zjawisko techniczno-ekonomiczne podejmowane wraz z wyprodukowaniem, Sprzedażą obiektu lub systemu i kończy się wraz z jego wycofaniem

Eksploatacja jest to zjawisko techniczno-ekonomiczne, które związane jest z wykorzystywaniem obiektów technicznych przez człowieka. Obejmuje działania związane z wyprodukowaniem, dystrybucją oraz użytkowaniem produktu, działa od chwili wyprodukowania maszyny do momentu jej zlikwidowania. Jej celem jest zaspokojenie potrzeb, które są związane pośrednio lub bezpośrednio z jej użytkowaniem. Eksploatacja powinna być przeprowadzona zgodnie z ogólnymi i szczegółowymi zasadami eksploatacyjnymi, które są zawarte w instrukcjach eksploatacji urządzenia.

Rodzaje eksploatacji

Wyróżniamy cztery rodzaje eksploatacji:

 • użytkowanie (polega na dostarczaniu energii i materiałów do obiektu)
 • zasilanie ( użytkowanie obiektu technicznego zgodnie z jego przeznaczeniem)
 • obsługiwanie( utrzymywanie maszyn i urządzeń w stanie przydatności oraz dalszej funkcjonalności dzięki przeglądom, konserwacji, naprawom i remontom)
 • zarządzanie(ocena stanu technicznego, pomiary bezpośrednie i pośrednie) (Legutko S. 2007, s. 10)

Eksploatacja obejmuje

 • przyjęcie maszyn do eksploatacji
 • rozruch i uruchomienie maszyn
 • pracę maszyny
 • przeglądy
 • prace kontrolno - pomiarowe (Goźlińska E. 2009, s. 41)

Wymagania eksploatacyjne

W budowie i eksploatacji maszyn ważne jest aby zapewnić im jak najdłuższy i prawidłowy czas działania. Obsługa maszyn i urządzeń z czasem powoduje, że ich stan fizyczny pogarsza się jednak dzięki procesom odnawiania takich jak, konserwacja, naprawy i remonty zostaje na nowo przywrócony.

Dokumentacja eksploatacyjna maszyn i urządzeń musi być ciągle aktualizowana. Dokumentacja zawiera instrukcje eksploatacji, które określają procedury i zasady wykonywania niezbędnych czynności podczas eksploatacji oraz instalacji maszyn i urządzeń.

Wymagania eksploatacyjne

 • Niezawodność eksploatacyjna (odporność na drgania, wytrzymałość i sztywność, zabezpieczenie przed obciążeniem, niezawodność urządzeń rozruchowych)
 • Przystosowanie maszyny do wykorzystywania wyznaczonych zadań (możliwość podniesienia wydajności pracy, wystarczająca moc, odpowiedni zakres regulacji, ochrona bezpieczeństwa pracy operatora)
 • specjalne wymagania eksploatacyjne (estetyka i komfort maszyn, zachowanie dokładności, cichobieżność pracy) (Legutko S. 12)


Eksploracja a eksploatacja

Eksploracja jest powiązana ze zmianą podejmowania ryzyka, zmianą elastyczności, innowacyjności, zmiany eksperymentu, natomiast eksploatacja odnosi się do produktywności, wydajności i doskonalenia. Działania w eksploracji mają na celu innowacyjność, poszukiwanie szans w kreowaniu nowych rynków, produktów i technologi i wykonanie solidnej przewagi nad konkurencja w dłuższej perspektywie. Odnoszą się do eksperymentowania co wymaga większych kosztów nadkładu bez perspektywy zysków i korzyści krótkoterminowych, ponieważ badania i poszukiwania nie zawsze się zwracają. (Zakrzewska-Bielawska A. 2016, s. 473)

Rola pracownika w użytkowaniu maszyn i urządzeń

Użytkowanie maszyn często odbywa się za pomocą człowieka, który uruchamia maszyny i kontroluje jej pracę. Bardzo duże znaczenie na pracę i wydajność maszyn mają pracownicy. Aby maszyny były dobrze i efektywnie użytkowały pracownik musi mieć odpowiednie kwalifikacje, chęć do pracy, doświadczenie i skupienie.

Właściwe sterowanie pracą maszyn:

 • dobór odpowiednich osób z kwalifikacjami
 • zwiększenie i polepszenie wydajności pracy
 • polepszenie czasu pracy
 • polepszenie organizacji pracy
 • zwiększenie niezawodności maszyn i urządzeń
 • zaopatrzenie w części zamienne, potrzebne do prawidłowej i wydajnej pracy maszyn
 • poprawa wyposażenia i warunków pracy (Legutko S. 51)

Bibliografia

 • Goźlińska E. (2009) Maszyny Elektryczne, Wydawnictwo WSiP, Warszawa, s. 41
 • Grzyl B. (2018)Zarządzanie eksploatacją obiektu w ujęciu kosztów cyklu życia
 • Koźma J. (2015)Metodyka waloryzacji przestrzennej pokrycia terenu i obiektów ochrony przyrody na potrzeby oceny konfliktowości potencjalnej eksploatacji kopalin w obszarach perspektywicznych
 • Legutko S. (2009) Eksploatacja maszyn, Wydawnictwo Politechniki Poznańskiej, Poznań s. 10-12
 • Rogucki J. (2015) Problemy monitoringu eksploatacji sprzętu i wyposażenia w straży pożarnej, Wydawnictwo CNBOP-PIB, Józefów, s. 5
 • Zakrzewska-Bielawska A. (2016)Paradoks Eksploracji i eksploatacji-Ambidexterity w zarządzaniu strategicznym

Autor: Paulina Pilszak

Canon imageRUNNER ADVANCE 525/615/715 II Series - Business Printers & Fax Machines - Canon Poland

Większa produktywność dzięki serii szybkich i uniwersalnych drukarek

Tę serię zoptymalizowano pod kątem środowisk korporacyjnych. Obejmuje ona zaawansowane drukarki z wbudowanymi skanerami i opcjonalnymi modułami wykańczania. Zaawansowane ustawienia personalizacji i zabezpieczeń można konfigurować za pomocą intuicyjnego ekranu dotykowego

Karta produktu

Canon imageRUNNER ADVANCE 525i II

Tę superszybką i niezawodną drukarkę opracowano z myślą o wymagających środowiskach korporacyjnych. Może ona drukować nawet 52 strony na minutę. Zapewnia zaawansowane opcje personalizacji i zabezpieczeń. Łatwa obsługa dzięki intuicyjnemu ekranowi dotykowego o przekątnej 10 cali

Canon imageRUNNER ADVANCE 615i II

Tę drukarkę zoptymalizowano pod kątem zwiększenia wydajności w środowiskach korporacyjnych. Może ona drukować nawet 61 stron na minutę i udostępnia zaawansowane opcje personalizacji i zabezpieczeń. Łatwa obsługa dzięki intuicyjnemu ekranowi dotykowego o przekątnej 10 cali

Canon imageRUNNER ADVANCE 715i II

Tę drukarkę zaprojektowano z myślą o bardzo skutecznej pracy w środowiskach korporacyjnych. Jest to najszybszy model w całej serii – drukuje nawet 71 stron na minutę. Urządzenie wyposażono w zaawansowane opcje personalizacji i zabezpieczeń. Można nim sterować za pomocą intuicyjnego ekranu dotykowego.

Canon imageRUNNER ADVANCE 525iZ II z modułem wykańczania

Tę drukarkę zaprojektowano z myślą o bardzo skutecznej pracy w środowiskach korporacyjnych. Urządzenie wyposażono w zaawansowane opcje personalizacji i zabezpieczeń oraz wysokiej jakości opcje wykańczania. Można nim sterować za pomocą intuicyjnego ekranu dotykowego o przekątnej 10 cali.

Canon imageRUNNER ADVANCE 615iZ II z modułem wykańczania

Tę superszybką drukarkę zoptymalizowano pod kątem zwiększenia wydajności w środowiskach korporacyjnych. Może ona drukować nawet 61 stron na minutę. Wyposażono ją w wysokiej jakości opcje wykańczania, a można nią sterować za pomocą intuicyjnego ekranu dotykowego o przekątnej 10 cali.

Canon imageRUNNER ADVANCE 715iZ II z modułem wykańczania

Tę drukarkę zaprojektowano z myślą o bardzo skutecznej pracy w środowiskach korporacyjnych.

Canon imageRUNNER ADVANCE 525i II

Tę superszybką i niezawodną drukarkę opracowano z myślą o wymagających środowiskach korporacyjnych. Łatwa w obsłudze dzięki intuicyjnemu ekranowi dotykowemu o przekątnej 10 cali

Dane techniczne

Liczba wydruków na minutę

52

Ekran

10-calowy wyświetlacz LCD

Liczba skanów na minutę

Do 100

Połączenia

Bezprzewodowa sieć LAN / smartfon

Zabezpieczenia

Kompleksowe bezpieczeństwo w biurze

Zobacz pełne dane techniczne

Canon imageRUNNER ADVANCE 525iZ II z modułem wykańczania

Tę drukarkę zaprojektowano z myślą o bardzo skutecznej pracy w środowiskach korporacyjnych.

Dane techniczne

Liczba wydruków na minutę

52

Ekran

10-calowy wyświetlacz LCD

Liczba skanów na minutę

Do 100

Połączenia

Bezprzewodowa sieć LAN / smartfon

Zabezpieczenia

Kompleksowe bezpieczeństwo w biurze

Canon imageRUNNER ADVANCE 615i II

Tę drukarkę zoptymalizowano pod kątem zwiększenia wydajności w środowiskach korporacyjnych. Łatwa obsługa dzięki intuicyjnemu ekranowi dotykowego o przekątnej 10 cali

Dane techniczne

Liczba wydruków na minutę

61

Ekran

10-calowy wyświetlacz LCD

Liczba skanów na minutę

Do 100

Połączenia

Bezprzewodowa sieć LAN / smartfon

Zabezpieczenia

Kompleksowe bezpieczeństwo w biurze

Canon imageRUNNER ADVANCE 615iZ II z modułem wykańczania

Tę superszybką drukarkę zoptymalizowano pod kątem zwiększenia wydajności w środowiskach korporacyjnych.

Dane techniczne

Liczba wydruków na minutę

61

Ekran

10-calowy wyświetlacz LCD

Liczba skanów na minutę

Do 100

Połączenia

Bezprzewodowa sieć LAN / smartfon

Zabezpieczenia

Kompleksowe bezpieczeństwo w biurze

Canon imageRUNNER ADVANCE 715i II

Tę drukarkę zaprojektowano z myślą o bardzo skutecznej pracy w środowiskach korporacyjnych.

Dane techniczne

Liczba wydruków na minutę

71

Ekran

10-calowy wyświetlacz LCD

Liczba skanów na minutę

Do 100

Połączenia

Bezprzewodowa sieć LAN / smartfon

Zabezpieczenia

Kompleksowe bezpieczeństwo w biurze

Canon imageRUNNER ADVANCE 715iZ II z modułem wykańczania

Tę drukarkę zaprojektowano z myślą o bardzo skutecznej pracy w środowiskach korporacyjnych. ws/i/canon/canon-imagerunner-advance-715iz_800x470? fmt=jpg&fmt. options=interlaced&bg=rgb(255, 255, 255)" alt="Specification-Icons - Header Image"/>

Porozmawiaj z doradcą sprzedaży

Masz pytanie lub poszukujesz informacji? Wprowadź poniżej swoje dane i pozostaw nam wiadomość, a jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą.

Potrzebujesz pomocy technicznej dla swojego produktu Canon?

Dziękujemy

Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie

[TIME]

Do usłyszenia

https://d. la1-c1-frf. salesforceliveagent. com/chat 5720J0000004FbN 00D20000000M2dz 5730J000000TPPG liveagent_button_offline_5730J000000TPPG 00D20000000M2dz Canon imageRUNNER ADVANCE 525/615/715 series pl

lub

Dokumentacja techniczno-eksploatacyjna Canon Imagerunner Advance 615 If

Bezpośredni link do pobrania Dokumentacja techniczno-eksploatacyjna Canon Imagerunner Advance 615 If

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Dokumentacja techniczno-eksploatacyjna Canon Imagerunner Advance 615 If