Bezpieczeństwo i odniesienia Aeg Fsk73767p

Bezpieczeństwo jest ważnym czynnikiem w dzisiejszym świecie, szczególnie w kontekście technologii. Firma Aeg Fsk73767p oferuje szereg produktów i usług związanych z bezpieczeństwem, włączając w to systemy alarmowe, systemy kontroli dostępu i zarządzanie ruchem. Firma dostarcza również produkty i usługi, które pomagają w zapewnieniu bezpieczeństwa. Te produkty i usługi obejmują monitorowanie i analizowanie środowiska, wykrywanie pożaru, kontrolę dostępu do sieci, kontrolę dostępu do obiektów, systemy antywirusowe, systemy bezpieczeństwa telefonii komórkowej oraz systemy ochrony kradzieży i kontroli dostępu do informacji. Firma oferuje również usługi konsultingowe i szkolenia w zakresie bezpieczeństwa w celu ułatwienia firmom i organizacjom zapewnienia bezpieczeństwa swoich danych i systemów.

Ostatnia aktualizacja: Bezpieczeństwo i odniesienia Aeg Fsk73767p

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Idealnie czyste kieliszki. Bez konieczności ręcznego zmywania.

System GlassCare w tej zaawansowanej zmywarce AEG zapewnia specjalną ochronę szklanych naczyń podczas procesu zmywania. Unikalne uchwyty SoftGrip delikatnie i pewnie przytrzymują stopki i nóżki kieliszków w optymalnym położeniu przez cały czas trwania programu.

DOSKONAŁE EFEKTY ZMYWANIA I NAJWIĘKSZA DBAŁOŚĆ O SZKŁO

Uchwyty SoftGrip i wsporniki SoftSpikes zapewniają doskonałą ochronę delikatnym szklanym naczyniom, aby nie uległy uszkodzeniu.

QuickSelect: łatwy wybór ustawień programu

System QuickSelect zapewnia optymalną kontrolę nad zmywarką. Wybierz za pomocą suwaka czas trwania programu, a następnie – za dotknięciem – dotykowe opcje. Całą resztą zajmie się zmywarka. Uzyskaj pożądany efekt zmywania w dogodnym dla siebie czasie. I oczywiście idealnie czyste naczynia.

ZAWSZE BĘDZIESZ WIEDZIEĆ O ZAKOŃCZENIU ZMYWANIA

Dzięki technologii TimeBeam wystarczy rzut oka, aby sprawdzić aktualny stan cyklu zmywania. Podczas jego trwania wyświetlacz TimeBeam wyświetla za pomocą wiązki czerwonego światła wskazanie pozostałego czasu bezpośrednio na podłodze. To proste i bardzo praktyczne rozwiązanie.

PROWADNICE COMFORTRAILS - ZAWSZE DELIKATNE DLA NACZYŃ

Prowadnice ComfortRails umożliwiają płynne wsunięcie kosza bez towarzyszącego brzęku naczyń. Zawsze płynny załadunek i rozładunek zmywarki. Już nie musisz martwić się o możliwość wyszczerbienia lub pęknięcia naczyń.

LEPSZA WIDOCZNOŚĆ - SZYBSZY ZAŁADUNEK ZMYWARKI

Wewnętrzne oświetlenie w zmywarce zapewnia doskonałą widoczność podczas jej załadunku. Pozwala to łatwiej znaleźć odpowiednie miejsce na poszczególne naczynia i szybciej uporać się ze zmywaniem.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Delikatne szkło w dobrych rękach dzięki tej zmywarce

Nawet mocne zmywarki powinny ostrożnie obchodzić się ze szklanymi naczyniami. Na szczęście górny koszyk w tej zmywarce jest wyposażony w 7000 SoftGrips oraz SoftSpikes, które bezpiecznie przytrzymują szkło i dbajją, by go nie zarysować ani nie uszkodzić.

DOSKONAŁE EFEKTY ZMYWANIA I NAJWIĘKSZA DBAŁOŚĆ O SZKŁO

Uchwyty SoftGrip i wsporniki SoftSpikes zapewniają doskonałą ochronę delikatnym szklanym naczyniom, aby nie uległy uszkodzeniu.

Miejsce na wszystkie sztućce w szufladzie MaxiFlex

Szufladę MaxiFlex została zaprojektowana w taki sposób, aby mogła pomieścić wszystkie sztućce i przybory kuchenne. Ruchome przegródki i głęboka szuflada pozwolą Ci łatwo załadować je do zmywarki niezależnie od ich wielkości i kształtu.

Ramię spryskujące SatelliteClean®

Wybierz idealną jakość zmywania, jaką zapewnia system SatelliteClean®. To ramię spryskujące działa trzykrotnie skuteczniej niż standardowe. Jest to możliwe dzięki podwójnej rotacji, która powoduje ciągłe zmiany kąta spryskiwania. W ten sposób woda dociera do każdego zakątka zmywarki, zapewniając dokładne zmywanie.

ZAWSZE BĘDZIESZ WIEDZIEĆ O ZAKOŃCZENIU ZMYWANIA

Dzięki technologii TimeBeam wystarczy rzut oka, aby sprawdzić aktualny stan cyklu zmywania. Podczas jego trwania wyświetlacz TimeBeam wyświetla za pomocą wiązki czerwonego światła wskazanie pozostałego czasu bezpośrednio na podłodze. To proste i bardzo praktyczne rozwiązanie.

Zmywarki AEG do zabudowy – dopasowane do każdej kuchni

Zmywarki AEG do zabudowy to odpowiedź na potrzeby właścicieli kuchni na wymiar, którzy poszukują profesjonalnych i funkcjonalnych urządzeń kuchennych do swoich domów i mieszkań. Dzięki dobrej jakości zmywarce codzienne stanie przy zlewie to przeszłość! Sprzęty produkowane przez niemiecką markę AEG są wydajne oraz energooszczędne, a przy tym praktyczne – wszystko za sprawą zastosowania w nich inteligentnych technologii, które ułatwiają życie. Warto wybrać je do swojej kuchni.

Zmywarki AEG do zabudowy – zalety urządzeń

Zastąpienie tradycyjnego zlewozmywaka ukrytą w zabudowie meblowej zmywarką niesie ze sobą szereg korzyści. Dzięki urządzeniu, do którego trafiają wszystkie brudne talerze,  garnki lub kubki, nieustanny bałagan i woda na kuchennym blacie nie są już problemem. Zamiast obszernego ociekacza i sterty naczyń możesz oglądać uporządkowany blat z mnóstwem dodatkowego miejsca do pracy. Jakie zalety można przypisać zmywarkom AEG do zabudowy? Oto kilka z nich.

Zmywanie naczyń z wykorzystaniem wysokiej klasy zmywarek marki AEG jest banalnie proste. Wystarczy załadować wnętrze urządzenia i wybrać odpowiedni program mycia, by za niedługi czas móc cieszyć się z precyzyjnie umytych i wysuszonych naczyń. Zaletą zmywarek AEG jest też ich energooszczędny charakter oraz dyskretność, która przejawia się w ich cichej pracy. Wartość natężenia dźwięku utrzymująca się na poziomie mniejszym niż 50 dB sprawia, że przebywanie w pomieszczeniu z włączoną zmywarką nie jest uciążliwe. Dzięki korzystaniu ze zmywarki mycie naczyń stało się nie tylko maksymalnie wygodne, ale też ekonomiczne. Urządzenia pozwalają zaoszczędzić nie tylko cenny czas, ale przede wszystkim pieniądze – należy mieć na uwadze, że myjąc naczynia w zmywarce, zużyjemy znacznie mniej wody, niż robiąc to ręcznie. Efekt ten będzie jeszcze lepszy, gdy będzie korzystać się z programu typu EKO.

Wybierz rozmiar zmywarki AEG do zabudowy!

Zmywarki do zabudowy marki AEG mogą mieć albo 60 cm, albo 45 cm szerokości. Jakie urządzenie wybrać? Na początek pomyśl o Twoich potrzebach i trybie życia. Młodemu małżeństwu, które większość czasu spędza w pracy i zazwyczaj stołuje się na mieście, spokojnie wystarczy mniejszy sprzęt. Z kolei wieloosobowa rodzina, która ceni sobie wspólnie spędzone przy stole chwile, powinna wybrać większą zmywarkę, która jednorazowo jest w stanie pomieścić większą ilość naczyń.

Zmywarki do zabudowy AEG – technologia i innowacje

Marka AEG systematycznie udoskonala swoje produkty i wprowadza szereg innowacji, które mają za zadanie jeszcze bardziej usprawnić proces mechanicznego mycia naczyń. Na szczególną uwagę zasługuje ramię spryskujące o nazwie Satellite Clean, dzięki któremu woda dociera do wszystkich zakamarków urządzenia, przez co wszystkie naczynia są dokładnie umyte. Wygodę użytkowania zapewnia też z mechanizm Beam-on-floor. To proste, ale bardzo praktyczne rozwiązanie kieruje na powierzchnię podłogi wiązkę światła. Światło czerwone oznacza, że zmywarka jeszcze pracuje, a zielone, że można swobodnie otworzyć urządzenie i wyjąć naczynia. Na uwagę zasługuje też funkcja automatycznego uchylania drzwi po zakończonym cyklu pracy. Dzięki niej nasze naczynia schną szybciej i w sposób naturalny.

Zmywarki AEG do zabudowy w sklepach MediaMarkt

Szukasz wysokiej klasy zmywarki AEG do zabudowy? Sprawdź naszą ofertę! Nasze sklepy stacjonarne znajdziesz na terenie całej Polski! Szeroki wybór produktów połączony z atrakcyjnymi cenami i częstymi promocjami znacznie ułatwia podjęcie decyzji o zakupie. Sprzęt kupisz, odwiedzając osobiście nasz sklep, lub korzystając z łącza internetowego i sklepu on-line, gdzie czeka na Ciebie gwarancja szybkiej i darmowej dostawy pod wybrany adres. Czy warto zdecydować się na produkowane przez markę AEG zmywarki do zabudowy? Opinie innych użytkowników powinny pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji o zakupie.

Bezpieczeństwo i odniesienia Aeg Fsk73767p

Bezpośredni link do pobrania Bezpieczeństwo i odniesienia Aeg Fsk73767p

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Bezpieczeństwo i odniesienia Aeg Fsk73767p